WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
XI runda DMPJ w Gdańsku
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 3 3 2 11
2 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 1 2 1 2 6
3 Dominik Majchrzak D. Majchrzak Dominik Majchrzak u - 1 - 1
19 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki w 0 0
Orzeł Łódź Orzeł Łódź Orzeł Łódź 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Piotr Pióro P. Pióro Piotr Pióro 2 0 d 2 4
5 Eryk Borczuch E. Borczuch Eryk Borczuch 0 0 1 1 2
6 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 2 3 1 2 8
Get Well Toruń Get Well Toruń Get Well Toruń 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 2 2 3 2 9
8 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa 0 1 3 1 5
9 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz w 2 d d 2
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 1 2 3 - 6
11 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 1 - 3 7
12 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 3 - d 0 3
22 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 1 2 2 5
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 1 3 3 3 10
14 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 1 1 1 1 4
15 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 2 3 2 1 8
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Tomasz Orwat T. Orwat Tomasz Orwat 3 1 2 3 9
17 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 3 3 d 2 8
18 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika ns ns ns ns 0

Koniec zawodów.

Bieg 18
66.88 sek.
  • Oskar Rowecki Rezerwa zwykła za Dominik Majchrzak 0
  • Kevin Fajfer 1
  • Karol Żupiński 2
  • Damian Stalkowski 3

Oglądaj NA ŻYWO: Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla

Bieg 17
68.53 sek.
  • Eryk Borczuch 1
  • Tomasz Orwat 3
  • Aleksander Grygolec 2
  • Brak zawodnika ns
Bieg 16
68.5 sek.
  • Kamil Wieczorek 3
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Marcin Turowski 0
  • Kamil Kiełbasa 1

Przerwa na równanie toru.

Bieg 15
68.12 sek.
  • Kamil Kiełbasa 3
  • Aleksander Grygolec 1
  • Maksymilian Bogdanowicz d
  • Piotr Pióro 2

Bogdanowicz zanotował defekt na prowadzeniu.

Bieg 14
66.67 sek.
  • Damian Stalkowski 3
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Damian Lotarski 2
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Marcin Turowski d

Turowski zanotował defekt na prowadzeniu.

Bieg 13
67.97 sek.
  • Marcel Studziński 2
  • Karol Żupiński 3
  • Brak zawodnika ns
  • Dominik Majchrzak 1

Oglądaj NA ŻYWO: Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla

Przerwa.

Bieg 12
67.44 sek.
  • Piotr Pióro d
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Kamil Wieczorek 2
  • Eryk Borczuch 1
  • Damian Lotarski 3

Defekt Piotra Pióro na drugiej pozycji.

Bieg 11
66.94 sek.
  • Denis Zieliński 2
  • Damian Stalkowski 3
  • Oskar Rowecki Rezerwa zwykła za Dominik Majchrzak w
  • Mateusz Błażykowski 1

Roweckiemu zgasł motocykl i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 10
  • Tomasz Orwat 2
  • Kamil Kiełbasa 1
  • Marcel Studziński d
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3

Defekt Studzińskiego tuż po starcie.

Przerwa na równanie toru.

Bieg 9
68.56 sek.
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Eryk Borczuch 0
  • Kevin Fajfer 2
  • Aleksander Grygolec 3
Bieg 8
67.85 sek.
  • Damian Lotarski 2
  • Brak zawodnika ns
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Marcin Turowski 1
  • Marcel Studziński 3
Bieg 7
67.28 sek.
  • Maksymilian Bogdanowicz d
  • Denis Zieliński 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Karol Żupiński 3

Defekt Bogdanowicza na starcie.

Przerwa na równanie toru.

Bieg 6
66.67 sek.
  • Aleksander Grygolec 2
  • Marcel Studziński 3
  • Piotr Pióro 0
  • Tomasz Orwat 1

Bieg przerwany. Nierówny start. Tomasz Orwat otrzymuje ostrzeżenie.

Bieg 5
65.91 sek.
  • Kevin Fajfer 3
  • Maksymilian Bogdanowicz 2
  • Damian Stalkowski 1
  • Kamil Kiełbasa 0
Bieg 4
66.5 sek.
  • Marcin Turowski 3
  • Dominik Majchrzak u
  • Kamil Wieczorek 1
  • Denis Zieliński 2

Majchrzak upadł na drugim łuku trzeciego okrążenia, gdy był na ostatniej pozycji.

Przerwa na równanie toru.

Bieg 3
66.06 sek.
  • Brak zawodnika ns
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Tomasz Orwat 3
  • Kevin Fajfer 2
Bieg 2
65.22 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Damian Lotarski 1
  • Maksymilian Bogdanowicz w
  • Kamil Wieczorek 3

Bieg przerwany. Na tor upadł Maksymilian Bogdanowicz. Zawodnik Get Well Toruń nieatakowany przez nikogo przewrócił się na drugim łuku i zostaje wykluczony z powtórki biegu. Zawodnik z Torunia jest zdolny do dalszej jazdy.

Bieg 1
66 sek.
  • Karol Żupiński 3
  • Piotr Pióro 2
  • Denis Zieliński 1
  • Eryk Borczuch 0

Relacja na podstawie: wybrzezegdansk.pl

Uczestnicy pierwszego biegu już na torze!

Za moment start do pierwszego biegu.

W Gdańsku upalnie. Trwają przygotowania do zawodów.

   
   

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 3 3 2 11
    2 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 1 2 1 2 6
    3 Dominik Majchrzak D. Majchrzak Dominik Majchrzak u - 1 - 1
    19 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki w 0 0
    Orzeł Łódź Orzeł Łódź 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Piotr Pióro P. Pióro Piotr Pióro 2 0 d 2 4
    5 Eryk Borczuch E. Borczuch Eryk Borczuch 0 0 1 1 2
    6 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 2 3 1 2 8
    Get Well Toruń Get Well Toruń 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 2 2 3 2 9
    8 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa 0 1 3 1 5
    9 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz w 2 d d 2
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 1 2 3 - 6
    11 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 1 - 3 7
    12 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 3 - d 0 3
    22 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 1 2 2 5
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 1 3 3 3 10
    14 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 1 1 1 1 4
    15 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 2 3 2 1 8
    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Tomasz Orwat T. Orwat Tomasz Orwat 3 1 2 3 9
    17 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 3 3 d 2 8
    18 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika ns ns ns ns 0