WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
IV runda DMPJ w Tarnowie
Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice 11
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Krystian Stefanów K. Stefanów Krystian Stefanów 3 3 - 1 7
2 Mateusz Pacek M. Pacek Mateusz Pacek 2 - 1 u 3
3 Marcel Krzykowski M. Krzykowski Marcel Krzykowski w - w ns 0
19 Dawid Kołodziej D. Kołodziej Dawid Kołodziej w 1 w 1
Wilki Krosno Wilki Krosno Wilki Krosno 6
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński 1 d d d 1
5 Mateusz Majcher M. Majcher Mateusz Majcher w d 1 d 1
6 Łukasz Szczęsny Ł. Szczęsny Łukasz Szczęsny 1 1 1 1 4
Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 1 2 w 0 3
8 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny w 1 2 1 4
9 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 2 2 d 3 7
Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin 28
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 2 3 2 10
11 Maciej Kuromonow M. Kuromonow Maciej Kuromonow 0 2 2 2 6
12 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 3 3 3 3 12
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Elvis Avgucevics E. Avgucevics Elvis Avgucevics 1 2 1 2 6
14 Ernest Matjuszonok E. Matjuszonok Ernest Matjuszonok 2 3 3 d 8
15 Artiom Trofimow A. Trofimow Artiom Trofimow 3 3 2 3 11
forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski d 3 2 2 7
17 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 2 0 3 2 7
18 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 1 1 3 3 8
Bieg 18
  • Marcel Krzykowski ns
  • Artiom Trofimow 3
  • Krystian Stefanów 1
  • Elvis Avgucevics 2
Bieg 17
  • Mateusz Majcher d
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Łukasz Szczęsny 1
  • Jakub Miśkowiak 3
Bieg 16
  • Maciej Kuromonow 2
  • Mateusz Gzyl 0
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Przemysław Konieczny 1
Bieg 15
  • Przemysław Konieczny 2
  • Łukasz Szczęsny 1
  • Dawid Rempała 3
  • Patryk Zieliński d
Bieg 14
66.72 sek.
  • Elvis Avgucevics 1
  • Wiktor Lampart 2
  • Ernest Matjuszonok d
  • Wiktor Trofimow jr 3
Bieg 13
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Dawid Kołodziej Rezerwa zwykła za Krystian Stefanów w
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Marcel Krzykowski w

Upadek Kołodzieja.

Kolejny upadek. Tym razem przewrócił się Krzykowski.

Bieg 12
  • Patryk Zieliński d
  • Maciej Kuromonow 2
  • Mateusz Majcher 1
  • Wiktor Lampart 3

Zieliński zdefektował tuż po starcie. Majcher miał problemy z motocyklem, ale dojechał do mety.

Bieg 11
  • Mateusz Pacek u
  • Elvis Avgucevics 2
  • Dawid Kołodziej Rezerwa zwykła za Marcel Krzykowski 1
  • Ernest Matjuszonok 3

Na ostatnim łuku upadł Pacek. Był wówczas trzeci. Sędzia zaliczył wyniki.

Bieg 10
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Przemysław Konieczny 1
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Mateusz Gzyl w

Upadek Gzyla na pierwszym łuku. Powtórka w komplecie.

Gzyl wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 9
  • Ernest Matjuszonok 3
  • Mateusz Majcher d
  • Artiom Trofimow 2
  • Łukasz Szczęsny 1

Majcher zdefektował na trzecim miejscu.

Bieg 8
  • Wiktor Lampart 2
  • Jakub Miśkowiak 1
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Mateusz Świdnicki 0
Bieg 7
  • Dawid Rempała d
  • Mateusz Pacek 1
  • Mateusz Gzyl 2
  • Krystian Stefanów 3

Rempała zdefektował tuż przed metą. Był wówczas drugi.

Bieg 6
  • Łukasz Szczęsny 1
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Patryk Zieliński d
  • Bartłomiej Kowalski 3

Zieliński złapał gumę na trzecim miejscu.

Bieg 5
  • Artiom Trofimow 3
  • Dawid Rempała 2
  • Elvis Avgucevics 1
  • Przemysław Konieczny w

Na pierwszym łuku drugiego okrążenia uślizg zaliczył Konieczny.

Bieg 4
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Marcel Krzykowski w
  • Maciej Kuromonow 2
  • Dawid Kołodziej Rezerwa zwykła za Mateusz Pacek w

Uślizg Krzykowskiego. 

Kołodziej został zdublowany.

Bieg 3
  • Jakub Miśkowiak 1
  • Ernest Matjuszonok 2
  • Bartłomiej Kowalski d
  • Artiom Trofimow 3

Defekt Kowalskiego na drugim miejscu.

Bieg 2
  • Mateusz Gzyl 1
  • Wiktor Lampart 3
  • Dawid Rempała 2
  • Maciej Kuromonow 0
Bieg 1
  • Krystian Stefanów 3
  • Patryk Zieliński 1
  • Mateusz Pacek 2
  • Mateusz Majcher w

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice 11
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Krystian Stefanów K. Stefanów Krystian Stefanów 3 3 - 1 7
    2 Mateusz Pacek M. Pacek Mateusz Pacek 2 - 1 u 3
    3 Marcel Krzykowski M. Krzykowski Marcel Krzykowski w - w ns 0
    19 Dawid Kołodziej D. Kołodziej Dawid Kołodziej w 1 w 1
    Wilki Krosno Wilki Krosno 6
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński 1 d d d 1
    5 Mateusz Majcher M. Majcher Mateusz Majcher w d 1 d 1
    6 Łukasz Szczęsny Ł. Szczęsny Łukasz Szczęsny 1 1 1 1 4
    Unia Tarnów Unia Tarnów 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 1 2 w 0 3
    8 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny w 1 2 1 4
    9 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 2 2 d 3 7
    Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin 28
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 2 3 2 10
    11 Maciej Kuromonow M. Kuromonow Maciej Kuromonow 0 2 2 2 6
    12 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 3 3 3 3 12
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Elvis Avgucevics E. Avgucevics Elvis Avgucevics 1 2 1 2 6
    14 Ernest Matjuszonok E. Matjuszonok Ernest Matjuszonok 2 3 3 d 8
    15 Artiom Trofimow A. Trofimow Artiom Trofimow 3 3 2 3 11
    forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski d 3 2 2 7
    17 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 2 0 3 2 7
    18 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 1 1 3 3 8