WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
XII runda DMPJ w Tarnowie
Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 2 3 3 - 8
2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 0 - 1 2 3
3 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 1 3 - 3 7
19 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 0 2 1 3
Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin 28
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 1 3 2 3 9
5 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 3 3 3 3 12
6 Maciej Kuromonow M. Kuromonow Maciej Kuromonow 2 2 1 2 7
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Elvis Avgucevics E. Avgucevics Elvis Avgucevics 1 2 3 0 6
8 Daniił Kołodinski D. Kołodinski Daniił Kołodinski 3 2 2 1 8
9 Rudolfs Sprogis R. Sprogis Rudolfs Sprogis 0 2 w 0 2
forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 2 2 0 2 6
11 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 1 3 10
12 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 2 3 3 2 10
Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice 11
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Mateusz Pacek M. Pacek Mateusz Pacek d d 1 2 3
14 Marcel Krzykowski M. Krzykowski Marcel Krzykowski 2 0 1 - 3
15 Krystian Stefanów K. Stefanów Krystian Stefanów 3 1 1 - 5
23 Dawid Kołodziej D. Kołodziej Dawid Kołodziej u 0 0
Wilki Krosno Wilki Krosno Wilki Krosno 6
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński t d w 0 0
17 Mateusz Majcher M. Majcher Mateusz Majcher 1 d 1 1 3
18 Łukasz Szczęsny Ł. Szczęsny Łukasz Szczęsny 1 1 0 1 3
Bieg 18
  • Przemysław Konieczny 3
  • Dawid Kołodziej Rezerwa zwykła za Krystian Stefanów 0
  • Mateusz Gzyl Rezerwa zwykła za Mateusz Cierniak 1
  • Mateusz Pacek 2
Bieg 17
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Patryk Zieliński 0
  • Maciej Kuromonow 2
  • Łukasz Szczęsny 1
Bieg 16
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Elvis Avgucevics 0
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Daniił Kołodinski 1
Bieg 15
  • Daniił Kołodinski 2
  • Maciej Kuromonow 1
  • Rudolfs Sprogis 0
  • Wiktor Lampart 3
Bieg 14
  • Mateusz Pacek 1
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Dawid Kołodziej Rezerwa zwykła za Marcel Krzykowski u
  • Bartłomiej Kowalski 3

Upadek Kołodzieja na pierwszym łuku trzeciego okrążenia.

Bieg 13
  • Mateusz Majcher 1
  • Mateusz Cierniak 3
  • Łukasz Szczęsny 0
  • Mateusz Gzyl Rezerwa zwykła za Przemysław Konieczny 2
Bieg 12
  • Wiktor Lampart 2
  • Jakub Miśkowiak 1
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Mateusz Świdnicki 0
Bieg 11
  • Dawid Rempała 2
  • Mateusz Pacek d
  • Przemysław Konieczny 3
  • Marcel Krzykowski 1
Bieg 10
  • Patryk Zieliński w
  • Daniił Kołodinski 2
  • Mateusz Majcher 1
  • Elvis Avgucevics 3

Zieliński wykluczony za drugie ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Bieg 9
  • Marcel Krzykowski 0
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Krystian Stefanów 1
  • Maciej Kuromonow 2
Bieg 8
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Łukasz Szczęsny 1
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Mateusz Majcher d
Bieg 7
  • Rudolfs Sprogis w
  • Dawid Rempała 1
  • Elvis Avgucevics 2
  • Mateusz Cierniak 3

Na drugim łuku Sprogis wjechał w Cierniaka i został wykluczony.

Bieg 6
  • Maciej Kuromonow 2
  • Mateusz Majcher 1
  • Wiktor Lampart 3
  • Patryk Zieliński d
Bieg 5
  • Krystian Stefanów 1
  • Rudolfs Sprogis 2
  • Mateusz Pacek d
  • Daniił Kołodinski 3
Bieg 4
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Przemysław Konieczny 1
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Mateusz Gzyl Rezerwa zwykła za Dawid Rempała 0
Bieg 3
  • Łukasz Szczęsny 1
  • Marcel Krzykowski 2
  • Patryk Zieliński t
  • Krystian Stefanów 3

Zieliński dotknął taśmy.

Bieg 2
  • Elvis Avgucevics 1
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Rudolfs Sprogis 0
  • Jakub Miśkowiak 3
Bieg 1
  • Mateusz Cierniak 2
  • Wiktor Lampart 1
  • Dawid Rempała 0
  • Wiktor Trofimow jr 3

Lampart ścigał Cierniaka.

Trwa oczekiwanie na lekarza.

Za 10 minut początek zawodów.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Unia Tarnów Unia Tarnów 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 2 3 3 - 8
    2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 0 - 1 2 3
    3 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 1 3 - 3 7
    19 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 0 2 1 3
    Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin 28
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 1 3 2 3 9
    5 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 3 3 3 3 12
    6 Maciej Kuromonow M. Kuromonow Maciej Kuromonow 2 2 1 2 7
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Elvis Avgucevics E. Avgucevics Elvis Avgucevics 1 2 3 0 6
    8 Daniił Kołodinski D. Kołodinski Daniił Kołodinski 3 2 2 1 8
    9 Rudolfs Sprogis R. Sprogis Rudolfs Sprogis 0 2 w 0 2
    forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 2 2 0 2 6
    11 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 1 3 10
    12 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 2 3 3 2 10
    Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice 11
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Mateusz Pacek M. Pacek Mateusz Pacek d d 1 2 3
    14 Marcel Krzykowski M. Krzykowski Marcel Krzykowski 2 0 1 - 3
    15 Krystian Stefanów K. Stefanów Krystian Stefanów 3 1 1 - 5
    23 Dawid Kołodziej D. Kołodziej Dawid Kołodziej u 0 0
    Wilki Krosno Wilki Krosno 6
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński t d w 0 0
    17 Mateusz Majcher M. Majcher Mateusz Majcher 1 d 1 1 3
    18 Łukasz Szczęsny Ł. Szczęsny Łukasz Szczęsny 1 1 0 1 3