Speedway Wanda Kraków
Obserwuj
Sezon 2012

Zawodnicy Speedway Wanda Kraków

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Stanisław Burza 115621121750001104111152,0549,4552,1721,926
2 Andriej Kudriaszow 10541916624142954991,8339,5001,6921,964
3 Jozsef Tabaka 105215131443120857921,7698,5002,1611,191
4 Sławomir Pyszny 82826990020275321,1433,3751,0591,273
5 Łukasz Przedpełski 723424100111204241,0442,8571,2670,625

Zawodnicy niesklasyfikowani Speedway Wanda Kraków

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Tobias Kroner 51984411001364402,1059,0002,3001,889
2 Vaclav Milik 41846620000303331,8337,5002,0001,667
3 Maciej Fajfer 2822310000131141,7506,5001,7501,750
4 Matej Kus 42173461000311321,5247,7501,5461,500
5 Christian Ago 41624530011193221,3754,7501,2731,600
6 Kirił Cukanow 41513241031112130,8672,7501,3000,000
7 Borys Miturski 51712670010131140,8242,6001,0000,786
8 Marcel Kajzer 13001100101010,3331,0000,3330,000
9 Patryk Rumiński 25001300101010,2000,5000,0000,500