Quizy
Wyniki
Zaloguj
W trakcie
Przejdź do relacji
Dla Ciebie
Piłka nożna
Zimowe
Żużel
Tenis
Siatkówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Koszykówka
Moto
LA
Bukmacherzy
SportowyBar
Esport
Alpinizm
Kajakarstwo
Kolarstwo
Kolarstwo górskie
LFA
NFL
Pływanie
Rugby
Snooker
Szermierka
Tenis stołowy
Wioślarstwo
Żeglarstwo
IO 2024
Badminton
...więcej
Start
Żużel
Żużel w Szwecji
Żużel w Szwecji na żywo
Żużel w Szwecji
Wyniki/Kalendarz
Tabele
Relacje na żywo
Żużel w Szwecji na żywo
Żużel
Wszystkie lata
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Wszystkie rozgrywki
SGP/IMŚ
Elitserien
Allsvenskan League
Indywidualne Mistrzostwa Szwecji
DPŚ
DMŚJ
Speedway Best Pairs Cup
Sparingi
22.03.2014
15:30
Tauron Włókniarz Częstochowa
47 : 43
Szwecja
23.03.2014
11:00
Tauron Włókniarz Częstochowa
50 : 40
Szwecja
06.05.2014
19:00
Eskilstuna Smederna
56 : 34
Vastervik Speedway
19:00
Piraterna Motala
41 : 49
Vargarna Norrkoeping
19:00
Dackarna Malilla
49 : 41
Kumla Indianerna
19:00
Rospiggarna Hallstavik
46 : 44
Vetlanda Speedway
13.05.2014
19:00
Kumla Indianerna
42 : 47
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Vargarna Norrkoeping
42 : 45
Dackarna Malilla
19:00
Vetlanda Speedway
48 : 42
Eskilstuna Smederna
20.05.2014
19:00
Piraterna Motala
49 : 41
Eskilstuna Smederna
19:00
Dackarna Malilla
48 : 42
Vastervik Speedway
19:00
Rospiggarna Hallstavik
52 : 38
Vargarna Norrkoeping
19:00
Kumla Indianerna
48 : 42
Vetlanda Speedway
27.05.2014
19:00
Vargarna Norrkoeping
49 : 41
Kumla Indianerna
19:00
Vastervik Speedway
43 : 47
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Eskilstuna Smederna
48 : 41
Dackarna Malilla
19:00
Vetlanda Speedway
46 : 44
Piraterna Motala
28.05.2014
19:00
Vastervik Speedway
44 : 46
Piraterna Motala
10.06.2014
19:00
Vastervik Speedway
48 : 42
Vargarna Norrkoeping
19:00
Eskilstuna Smederna
50 : 40
Kumla Indianerna
19:00
Piraterna Motala
45 : 45
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Vetlanda Speedway
64 : 26
Dackarna Malilla
16.06.2014
19:00
Kumla Indianerna
62 : 28
Vastervik Speedway
19:00
Vargarna Norrkoeping
42 : 48
Vetlanda Speedway
17.06.2014
19:00
Rospiggarna Hallstavik
41 : 49
Dackarna Malilla
19:00
Kumla Indianerna
56 : 34
Piraterna Motala
19:00
Vargarna Norrkoeping
60 : 30
Eskilstuna Smederna
23.06.2014
19:00
Dackarna Malilla
38 : 52
Piraterna Motala
24.06.2014
19:00
Vastervik Speedway
43 : 47
Eskilstuna Smederna
19:00
Vargarna Norrkoeping
48 : 42
Piraterna Motala
19:00
Kumla Indianerna
53 : 37
Dackarna Malilla
19:00
Vetlanda Speedway
52 : 38
Rospiggarna Hallstavik
25.06.2014
19:00
Rospiggarna Hallstavik
56 : 34
Eskilstuna Smederna
01.07.2014
19:00
Rospiggarna Hallstavik
50 : 40
Kumla Indianerna
19:00
Dackarna Malilla
44 : 46
Vargarna Norrkoeping
19:00
Eskilstuna Smederna
39 : 51
Vetlanda Speedway
08.07.2014
19:00
Vastervik Speedway
45 : 45
Dackarna Malilla
19:00
Vargarna Norrkoeping
44 : 45
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Vetlanda Speedway
49 : 41
Kumla Indianerna
15.07.2014
19:00
Vastervik Speedway
37 : 53
Vetlanda Speedway
19:00
Eskilstuna Smederna
43 : 47
Piraterna Motala
21.07.2014
19:00
Piraterna Motala
53 : 37
Vastervik Speedway
22.07.2014
19:00
Kumla Indianerna
56 : 34
Vargarna Norrkoeping
19:00
Rospiggarna Hallstavik
55 : 35
Vastervik Speedway
19:00
Dackarna Malilla
46 : 43
Eskilstuna Smederna
19:00
Piraterna Motala
47 : 43
Vetlanda Speedway
05.08.2014
19:00
Piraterna Motala
51 : 39
Dackarna Malilla
19:00
Eskilstuna Smederna
48 : 42
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Vastervik Speedway
42 : 48
Kumla Indianerna
19:00
Vetlanda Speedway
58 : 32
Vargarna Norrkoeping
12.08.2014
19:00
Vargarna Norrkoeping
50 : 40
Vastervik Speedway
19:00
Kumla Indianerna
46 : 44
Eskilstuna Smederna
19:00
Rospiggarna Hallstavik
44 : 45
Piraterna Motala
19:00
Dackarna Malilla
47 : 43
Vetlanda Speedway
19.08.2014
19:00
Dackarna Malilla
46 : 44
Rospiggarna Hallstavik
19:00
Piraterna Motala
48 : 42
Kumla Indianerna
19:00
Vetlanda Speedway
32 : 16
Vastervik Speedway
20.08.2014
19:00
Eskilstuna Smederna
45 : 0
Vargarna Norrkoeping
26.08.2014
19:00
Eskilstuna Smederna
41 : 49
Rospiggarna Hallstavik
01.09.2014
19:00
Dackarna Malilla
47 : 43
Kumla Indianerna
02.09.2014
19:00
Kumla Indianerna
58 : 32
Dackarna Malilla
19:00
Rospiggarna Hallstavik
50 : 40
Eskilstuna Smederna
09.09.2014
19:00
Rospiggarna Hallstavik
47 : 43
Vetlanda Speedway
19:00
Piraterna Motala
46 : 44
Kumla Indianerna
16.09.2014
19:00
Vetlanda Speedway
57 : 33
Rospiggarna Hallstavik
17.09.2014
19:00
Kumla Indianerna
56 : 34
Piraterna Motala
30.09.2014
19:00
Kumla Indianerna
43 : 46
Vetlanda Speedway
01.10.2014
19:00
Vetlanda Speedway
57 : 33
Kumla Indianerna
15.05.2014
19:00
Lejonen Gislaved
57 : 33
Griparna Nyköping
19:00
Ornarna Mariestad
43 : 47
Masarna Avesta
19:00
Gnistorna Malmoe
47 : 43
Hammarby Sztokholm
22.05.2014
19:00
Griparna Nyköping
49 : 41
Ornarna Mariestad
19:00
Masarna Avesta
47 : 42
Lejonen Gislaved
19:00
Valsarna Hagfors
43 : 46
Gnistorna Malmoe
29.05.2014
19:00
Gnistorna Malmoe
45 : 45
Masarna Avesta
19:00
Lejonen Gislaved
56 : 34
Valsarna Hagfors
05.06.2014
19:00
Ornarna Mariestad
50 : 40
Lejonen Gislaved
19:00
Griparna Nyköping
49 : 41
Masarna Avesta
12.06.2014
19:00
Masarna Avesta
50 : 40
Valsarna Hagfors
19:00
Lejonen Gislaved
48 : 42
Gnistorna Malmoe
19:00
Hammarby Sztokholm
44 : 46
Ornarna Mariestad
18.06.2014
19:00
Valsarna Hagfors
45 : 45
Hammarby Sztokholm
19.06.2014
19:00
Valsarna Hagfors
42 : 48
Ornarna Mariestad
19:00
Gnistorna Malmoe
47 : 43
Griparna Nyköping
26.06.2014
19:00
Masarna Avesta
45 : 45
Hammarby Sztokholm
19:00
Griparna Nyköping
56 : 34
Valsarna Hagfors
19:00
Ornarna Mariestad
43 : 47
Gnistorna Malmoe
03.07.2014
19:00
Griparna Nyköping
53 : 37
Lejonen Gislaved
19:00
Hammarby Sztokholm
31 : 59
Gnistorna Malmoe
09.07.2014
19:00
Masarna Avesta
50 : 40
Ornarna Mariestad
10.07.2014
19:00
Ornarna Mariestad
47 : 43
Griparna Nyköping
19:00
Lejonen Gislaved
49 : 41
Masarna Avesta
19:00
Gnistorna Malmoe
45 : 45
Valsarna Hagfors
17.07.2014
19:00
Hammarby Sztokholm
46 : 44
Griparna Nyköping
07.08.2014
19:00
Griparna Nyköping
55 : 35
Hammarby Sztokholm
19:00
Masarna Avesta
43 : 46
Gnistorna Malmoe
19:00
Valsarna Hagfors
49 : 41
Lejonen Gislaved
14.08.2014
19:00
Hammarby Sztokholm
40 : 50
Valsarna Hagfors
19:00
Lejonen Gislaved
56 : 34
Ornarna Mariestad
19:00
Masarna Avesta
42 : 48
Griparna Nyköping
21.08.2014
19:00
Valsarna Hagfors
47 : 43
Masarna Avesta
19:00
Gnistorna Malmoe
45 : 45
Lejonen Gislaved
27.08.2014
19:00
Hammarby Sztokholm
36 : 54
Lejonen Gislaved
28.08.2014
19:00
Lejonen Gislaved
53 : 37
Hammarby Sztokholm
19:00
Ornarna Mariestad
51 : 39
Valsarna Hagfors
19:00
Griparna Nyköping
44 : 46
Gnistorna Malmoe
29.08.2014
19:00
Ornarna Mariestad
57 : 33
Hammarby Sztokholm
04.09.2014
19:00
Hammarby Sztokholm
42 : 48
Masarna Avesta
19:00
Valsarna Hagfors
22 : 26
Griparna Nyköping
19:00
Gnistorna Malmoe
48 : 42
Ornarna Mariestad
11.09.2014
19:00
Gnistorna Malmoe
43 : 47
Masarna Avesta
19:00
Lejonen Gislaved
57 : 33
Griparna Nyköping
12.09.2014
19:00
Masarna Avesta
44 : 46
Gnistorna Malmoe
19:00
Griparna Nyköping
41 : 49
Lejonen Gislaved
18.09.2014
19:00
Lejonen Gislaved
53 : 37
Masarna Avesta
19.09.2014
19:00
Masarna Avesta
44 : 46
Lejonen Gislaved
23.05.2014
19:00
III runda Speedway Best Pairs Cup w Eskilstunie
14.06.2014
19:00
Grand Prix Szwecji w Malilli
17.08.2014
14:00
Grand Prix Łotwy w Daugavpils
27.09.2014
19:00
Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie
11.10.2014
19:00
Grand Prix Polski w Toruniu
05.07.2014
17:00
2. Półfinał DMŚJ w Motali
29.07.2014
19:00
2. Półfinał DPŚ w Vastervik
05.09.2014
19:00
Finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji w Nykoeping
© 1995-2024
Grupa WP
O firmie
Dla prasy
Prywatność
Ustawienia Prywatności
Reklama
Regulamin
Pogoda
WP RadarOkazji
Horoskopy
Program tv
Telewizja WP
Plotki
Moje IP
Wiadomości
Sport
Imperium gier