Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
PGE Ekstraliga
M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
. Fogo Unia Leszno 0 0 0 0 0 0 0
. Betard Sparta Wrocław 0 0 0 0 0 0 0
. Eltrox Włókniarz Częstochowa 0 0 0 0 0 0 0
. Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0 0 0
. MRGARDEN GKM Grudziądz 0 0 0 0 0 0 0
. Speed Car Motor Lublin 0 0 0 0 0 0 0
. Moje Bermudy Stal Gorzów 0 0 0 0 0 0 0
. ROW Rybnik 0 0 0 0 0 0 0
1. Liga Żużlowa
M Drużyna M B Pkt Z R P +/-
. eWinner Apator Toruń 0 0 0 0 0 0 0
. Arged Malesa TŻ Ostrovia 0 0 0 0 0 0 0
. Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0 0 0 0 0
. Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0 0
. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0 0 0
. Lokomotiv Daugavpils 0 0 0 0 0 0 0
. Orzeł Łódź 0 0 0 0 0 0 0
. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 0
2. Liga Żużlowa
M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
. SpecHouse PSŻ Poznań 0 0 0 0 0 0 0
. OK Bedmet Kolejarz Opole 0 0 0 0 0 0 0
. Wilki Krosno 0 0 0 0 0 0 0
. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 0 0 0 0 0 0 0
. RzTŻ Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0
. Wolfe Wittstock 0 0 0 0 0 0 0
Speedway Grand Prix
M Zawodnik Kraj Suma
1. Bartosz Zmarzlik #95 Polska 0
2. Leon Madsen #30 Dania 0
3. Emil Sajfutdinow #89 Rosja 0
4. Fredrik Lindgren #66 Szwecja 0
5. Martin Vaculik #54 Słowacja 0
6. Maciej Janowski #71 Polska 0
7. Jason Doyle #69 Australia 0
8. Patryk Dudek #692 Polska 0
9. Matej Zagar #55 Słowenia 0
10. Niels Kristian Iversen #88 Dania 0
11. Artiom Łaguta #222 Rosja 0
12. Antonio Lindbaeck #85 Szwecja 0
13. Tai Woffinden #108 W. Brytania 0
14. Max Fricke #46 Australia 0
15. Martin Smolinski #84 Niemcy 0
Klasyfikacja generalna IMŚJ
M Zawodnik Kraj Pkt
1. Maksym Drabik #133 Polska 49
2. Bartosz Smektała #6 Polska 45+3
3. Dominik Kubera #415 Polska 45+2
4. Gleb Czugunow #117 Rosja 39
5. Robert Lambert #505 Wielka Brytania 32
6. Jan Kvech #201 Czechy 30
7. Jaimon Lidsey #27 Australia 29
8. Jonas Jeppesen #2 Dania 26
9. Wiktor Lampart #47 Polska 24
10. Frederik Jakobsen #41 Dania 20
11. Patrick Hansen #124 Dania 15
12. Rafał Karczmarz #99 Polska 13
13. Tim Soerensen #4 Dania 12
14. Nick Skorja #98 Słowenia 10
15. Michael Haertel Niemcy 8
16. Petr Chlupac Czechy 6
17. Wiktor Trofimow jr Polska 5
18. Dominik Moeser #256 Niemcy 3
19. Lukas Baumann Niemcy 2
20. Kamil Nowacki Polska 0
21-22. Leon Arnheim Niemcy 0
21-22. Mateusz Cierniak Polska 0
Klasyfikacja generalna SEC
M Zawodnik Kraj Pkt
1. Mikkel Michelsen #155 Dania 0
2. Grigorij Łaguta #111 Rosja 0
3. Leon Madsen #30 Dania 0
4. Kacper Woryna #223 Polska 0
5. Bartosz Smektała #115 Polska 0
6. Zawodnik wyłoniony z eliminacji 0
7. Zawodnik wyłoniony z eliminacji 0
8. Zawodnik wyłoniony z eliminacji 0
9. Zawodnik wyłoniony z eliminacji 0
10. Zawodnik wyłoniony z eliminacji 0
11. Stała "dzika karta" 0
12. Stała "dzika karta" 0
13. Stała "dzika karta" 0
14. Stała "dzika karta" 0
15. Stała "dzika karta" 0
Speedway Best Pairs
M Kraj I II III Suma
1. Fogo Power 10 10 10 30
2. eKantor.pl Team 2 8 8 18+3*
3. Trans MF Pro Race Team 8 4 6 18+3
4. Monster Energy Speedway Team 6 6 4 16
5. Starkom Racing Team 4 1 1 6
6. Team Bauhaus 1 2 2 5
Bauhaus-Ligan
M Drużyna M B Pkt Z R P +/-
1. Dackarna Malilla 0 0 0 0 0 0 0
2. Eskilstuna Smederna 0 0 0 0 0 0 0
3. Kumla Indianerna 0 0 0 0 0 0 0
4. Lejonen Gislaved 0 0 0 0 0 0 0
5. Masarna Avesta 0 0 0 0 0 0 0
6. Piraterna Motala 0 0 0 0 0 0 0
7. Rospiggarna Hallstavik 0 0 0 0 0 0 0
8. Vastervik Speedway 0 0 0 0 0 0 0
9. Vetlanda Speedway 0 0 0 0 0 0 0
Premiership
M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1. Belle Vue Aces 0 0 0 0 0 0
2. Ipswich Witches 0 0 0 0 0 0
3. King's Lynn Stars 0 0 0 0 0 0
4. Peterborough Panthers 0 0 0 0 0 0
5. Sheffield Tigers 0 0 0 0 0 0
6. Swindon Robins 0 0 0 0 0 0
7. Wolverhampton Wolves 0 0 0 0 0 0
Liga duńska
M Drużyna M Bon Pkt Z R P +
1. Esbjerg Vikings 0 0 0 0 0 0 0
2. Grindsted Speedway Klub 0 0 0 0 0 0 0
3. Holsted Tigers 0 0 0 0 0 0 0
4. Region Varde Elitesport 0 0 0 0 0 0 0
5. Slangerup Speedway Klub 0 0 0 0 0 0 0
6. Sønderjylland Elite Speedway 0 0 0 0 0 0 0
7. Team Fjelsted 0 0 0 0 0 0 0
Liga rosyjska
M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1. Mega Łada Togliatti 6 8 4 0 2 +62
2. Wostok Władywostok 6 6 3 0 3 +7
3. Turbina Bałakowo 6 6 3 0 3 -21
4. STK Oktiabrskij 6 4 2 0 4 -48