WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

PGE Ekstraliga

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1 Ekantor.pl Falubaz 14 5 25 9 2 3 +48
2 Betard Sparta 14 6 25 9 1 4 +75
3 Cash Broker Stal Gorzów 14 5 23 8 2 4 +70
4 Fogo Unia Leszno 14 5 23 9 0 5 +86
5 Włókniarz Vitroszlif CrossFit 14 2 17 7 1 6 -61
6 MRGARDEN GKM 14 1 10 4 1 9 -63
7 Get Well Toruń 14 2 8 3 0 11 -74
8 ROW Rybnik 14 1 8 3 1 10 -81

Nice 1. Liga Żużlowa

M Drużyna M B Pkt Z R P +/-
1 Grupa Azoty Unia Tarnów 14 7 31 12 0 2 +228
2 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 4 22 8 2 4 +66
3 Lokomotiv Daugavpils 14 6 20 6 2 6 +38
4 Orzeł Łódź 14 4 19 6 3 5 +55
5 Euro Finannce Polonia Piła 14 3 19 8 0 6 -27
6 Arge Speedway Wanda 14 1 15 7 0 7 -61
7 Stal Rzeszów 14 2 10 4 0 10 -107
8 Polonia Bydgoszcz 14 0 3 1 1 12 -192

2. Liga Żużlowa

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1 GTM Start Gniezno 12 6 25 9 1 2 +218
2 Speed Car Motor Lublin 12 5 25 10 0 2 +118
3 TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 12 4 22 9 0 3 +65
4 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 12 2 12 5 0 7 -82
5 KSM Krosno 12 2 11 4 1 7 -66
6 Stal-Met Kolejarz Opole 12 2 8 3 0 9 -41
7 Kolejarz Rawicz 12 0 2 1 0 11 -212

Speedway Grand Prix

M Zawodnik Kraj Suma
1 Jason Doyle Australia 161
2 Patryk Dudek Polska 143
3 Tai Woffinden W. Brytania 131
4 Maciej Janowski Polska 122
5 Bartosz Zmarzlik Polska 121
6 Emil Sajfutdinow Rosja 117
7 Matej Zagar Słowenia 107
8 Fredrik Lindgren Szwecja 107
9 Martin Vaculik Słowacja 99
10 Chris Holder Australia 85
11 Piotr Pawlicki Polska 81
12 Antonio Lindbaeck Szwecja 77
13 Peter Kildemand Dania 60
14 Greg Hancock USA 45
15 Niels Kristian Iversen Dania 44
16 Vaclav Milik Czechy 31
17 Martin Smolinski Niemcy 25
18 Max Fricke Australia 11
19 Paweł Przedpełski Polska 10
20 Nicki Pedersen Dania 8
21 Maksim Bogdanow Łotwa 8
22 Michael Jepsen Jensen Dania 8
23 Kenneth Bjerre Dania 7
24 Krzysztof Kasprzak Polska 6
25 Rohan Tungate Australia 6
26 Kai Huckenbeck Niemcy 4
27 Jacob Thorssell Szwecja 4
28 Justin Sedgmen Australia 4
29 Przemysław Pawlicki Polska 3
30 Brady Kurtz Australia 3
31 Davey Watt Australia 3
32 Craig Cook W. Brytania 2
33 Linus Sundstroem Szwecja 2
34 Kim Nilsson Szwecja 2
35 Josh Bates W. Brytania 2
36 Sam Masters Australia 2
37 Nick Skorja Słowenia 1
38 Adam Ellis W. Brytania 0
39 Josef Franc Czechy 0
40 Matej Kus Czechy 0
41 Tobias Kroner Niemcy 0
42 Filip Hjelmland Szwecja 0
43 Bartosz Smektała Polska 0

Klasyfikacja generalna IMŚJ

M Zawodnik Kraj Pkt
1 Maksym Drabik Polska 49
2 Bartosz Smektała Polska 42
3 Max Fricke Australia 41
4 Kacper Woryna Polska 33
5 Brady Kurtz Australia 32
6 Jack Holder Australia 28
7 Robert Lambert Wielka Brytania 27
8 Dimitri Berge Francja 25
9 Andreas Lyager Dania 25
10 Jewgienij Kostygow Łotwa 24
11 Eduard Krcmar Czechy 20
12 Dominik Kubera Polska 19
13 Patrick Hansen Dania 15
14 Alexander Woentin Szwecja 12
15 Lukas Fienhage Niemcy 11
16-17 Rafał Karczmarz Polska 4
16-17 Michael Haertel Niemcy 4
18 Damian Dróżdż Polska 1
19 Alex Zgardziński Polska 1
20 Patrik Mikel Czechy 0
21 Dominik Moeser Niemcy 0

Klasyfikacja generalna SEC

M Zawodnik Kraj Pkt
1 Andrzej Lebiediew Łotwa 52
2 Artiom Łaguta Rosja 45
3 Vaclav Milik Czechy 44
4 Krzysztof Kasprzak Polska 39
5 Andreas Jonsson Szwecja 39
6 Przemysław Pawlicki Polska 34
7 Mateusz Szczepaniak Polska 29
8 Kenneth Bjerre Dania 28
9 Andriej Kudriaszow Rosja 26
10 Michael Jepsen Jensen Dania 24
11 Martin Smolinski Niemcy 20
12 Leon Madsen Dania 20
13 Kacper Gomólski Polska 20
14 Jarosław Hampel Polska 14
15 Mikkel Bech Dania 13
16 Kai Huckenbeck Niemcy 12
17 Jacob Thorssell Szwecja 10
18 Pontus Aspgren Szwecja 9
19 Grigorij Łaguta Rosja 9
20 Daniel Jeleniewski Polska 7
21 Nicolai Klindt Dania 5
22 Paweł Przedpełski Polska 2
23 Szymon Woźniak Polska 2
24 Jurica Pavlic Chorwacja 1

Speedway Best Pairs

M Kraj I II III Suma
1 Fogo Power 10 8 10 28
2 Boll Team 8 4 8 20
3 Monster Energy Speedway Team 6 10 1 17
4 Nice Racing 4 6 4 14
5 Eko-Dir Speedway Team 3 3 6 12
6 Trans MF Pro Race Team 1 2 3 6
7 City Team 2 1 2 5

Elitserien

M Drużyna M B Pkt Z R P +/-
1 Elit Vetlanda 14 7 28 10 1 3 +141
2 Masarna Avesta 14 6 24 8 2 4 +133
3 Dackarna Malilla 14 4 21 8 1 5 +58
4 Lejonen Gislaved 14 3 18 7 1 6 -96
5 Eskilstuna Smederna 14 2 15 6 1 7 -51
6 Rospiggarna Hallstavik 14 3 13 4 2 8 -64
7 Indianerna Kumla 14 1 11 5 0 9 -62
8 Piraterna Motala 14 2 10 3 2 9 -71

Allsvenskan

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Vastervik Speedway 12 20 10 0 2 +103
2 Vargarna Norrkoeping 12 14 7 0 5 +82
3 Griparna Nyköping 12 14 7 0 5 +13
4 Ornarna Mariestad 12 0 0 0 12 -197

Premiership

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Swindon Robins 28 66 19 1 8 +158
2 Wolverhampton Wolves 28 63 18 0 10 +187
3 Belle Vue Aces 28 58 17 1 10 +86
4 Poole Pirates 28 50 13 3 12 +18
5 Rye House Rockets 28 48 15 0 13 +52
6 Somerset Rebels 28 32 10 1 17 -154
7 King's Lynn Stars 28 29 9 0 19 -226
8 Leicester Lions 28 27 7 2 19 -137

Championship

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Sheffield Tigers 27 67 20 0 7 +183
2 Ipswich Witches 29 63 19 0 10 +169
3 Glasgow Tigers 25 56 15 2 8 +114
4 Edinburgh Monarchs 27 54 16 2 9 +122
5 Redcar Bears 28 49 14 2 12 +43
6 Peterborough Panthers 26 37 11 1 14 -100
7 Newcastle Diamonds 25 34 11 1 13 -37
8 Workington Comets 21 31 9 1 11 -36
9 Scunthorpe Scorpions 28 28 8 0 20 -141
10 Berwick Bandits 30 17 5 1 24 -317

Bundesliga

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MSC Brokstedt 3 6 3 0 0 +48
2 AC Landshut 3 4 2 0 1 +28
3 Wolfe Wittstock 3 2 1 0 2 -3
4 MC Nordstern Stralsund 3 2 1 0 2 -15
5 DMV White Tigers 4 2 1 0 3 -58

Liga czeska

M Drużyna M Pkt +/-
1 Marketa Praga 7 25 +255
2 Zlata Prilba Pardubice 7 22 +247
3 AK 3ton Slany 7 13 +191
4 Speedway Club Żarnowica 7 10 +120

Liga duńska

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1 Slangerup Speedway Klub 12 5 23 8 2 2 +572
2 Region Varde Elitesport 12 5 18 6 1 5 +517
3 Team Fjelsted 12 2 17 7 0 4 +533
4 Esbjerg Vikings 12 3 15 6 1 5 +521
5 Holsted Tigers 12 3 15 5 2 5 +483
6 Holstebro Speedway Klub 12 2 10 4 0 8 +477
7 Grindsted Speedway Klub 12 1 5 2 0 10 +444

Liga rosyjska

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Mega Łada Togliatti 6 12 6 0 0 +149
2 Turbina Bałakowo 6 8 4 0 2 +6
3 Wostok Władywostok 6 4 2 0 4 -38
4 STK Oktiabrskij 6 0 0 0 6 -117

DMPJ, gr. A

M Drużyna Pkt +/-
1 Lokomotiv Daugavpils 34,5 +166
2 Grupa Azoty Unia Tarnów 32 +156
3 Stal Rzeszów 30 +137
4 ROW Rybnik 26,5 +144
5 Speed Car Motor Lublin 14 +100
6 KSM Krosno 8 +63
7 Arge Speedway Wanda Kraków 0 0

Liga Juniorów

M Drużyna R Pkt +/-
1 Fogo Unia Leszno 7 40 +175
2 Betard Sparta Wrocław 7 28,5 +141
3 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 7 26,5 +136
4 ROW Rybnik 7 19,5 +130
5 MRGARDEN GKM Grudziądz 7 17 +105
6 Stal Gorzów 7 16,5 +120
7 Get Well Toruń 7 12 +98
8 Grupa Azoty Start Unia Tarnów 7 8 +91

IMŚ Gladiatorów

M Imię i nazwisko Kraj Razem
1 Dmtrij Kołtakow Rosja 185
2 Igor Kononow Rosja 170
3 Dmitrij Chomicewicz Rosja 154
4 Dinar Walejew Rosja 135
5 Daniłł Iwanow Rosja 106
6 Franz Zorn Austria 104
7 Stefan Svensson Szwecja 78
8 Gunther Bauer Niemcy 67
9 Harald Simon Austria 53
10 Niklas Svensson Szwecja 49
11 Ove Ledstrom Szwecja 47
12 Max Niedermaier Niemcy 43
13 Jan Klatovsky Czechy 34
14 Johann Weber Niemcy 29
15 Nikołaj Krasnikow Rosja 28
16 Jimmy Olsen Szwecja 20
17 Nikita Tołoknow Rosja 19
18 Timo Kankkunen Finlandia 10
19 Władimir Czebłokow Kazachstan 7
20 Artiom Akułow Rosja 6
21 Paweł Niekrasow Kazachstan 5
22 Markus Jell Niemcy 1
23 Michaił Litwinow Rosja 1
24 Lukas Bauer Niemcy 1
25 Tobias Busch Niemcy 1
26 Jasper Iwema Holandia 1
27 Simon Reitsma Holandia 1
28 Iwan Bolszakow Rosja 0
29 Denis Sliepuchin Kazachstan 0
30 Bart Schaap Holandia 0