Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Bartłomiej Kowalski WTS Sparta Wrocław U-24 12 61 35 19 5 2 0 0 0 1 148 5 153 2,508 12,33 2,440 2,556
2. Keynan Rew Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 11 54 30 16 3 1 1 0 3 0 125 8 133 2,463 11,36 2,720 2,241
3. Matias Nielsen Arged Malesa Ostrów U-24 14 39 25 9 2 0 0 0 1 0 95 1 96 2,462 10,56 2,471 2,455
4. Jonas Jeppesen Włókniarz Częstochowa U-24 14 72 44 17 5 2 2 0 1 7 171 2 173 2,403 12,21 2,568 2,229
5. Tim Soerensen Arged Malesa Ostrów U-24 14 73 26 32 9 2 1 1 2 0 151 13 164 2,247 10,79 2,205 2,294
6. Wiktor Jasiński Stal Gorzów U-24 14 68 36 13 9 5 2 1 2 0 143 7 150 2,206 10,21 2,222 2,188
7. Kacper Pludra GKM Grudziądz U-24 13 63 34 14 6 4 2 0 2 1 136 2 138 2,191 10,46 2,207 2,177
8. Michał Curzytek WTS Sparta Wrocław U-24 13 64 27 17 13 3 2 0 1 1 128 10 138 2,156 9,85 2,286 2,000
9. Emil Breum GKM Grudziądz U-24 11 59 24 21 8 3 0 0 2 1 122 5 127 2,153 11,09 2,400 1,971
10. Krzysztof Lewandowski KS Toruń U-24 13 59 27 16 9 5 0 0 1 1 122 4 126 2,136 10,17 2,419 1,821
11. Nick Skorja WTS Sparta Wrocław U-24 11 56 22 17 9 6 1 0 1 0 109 9 118 2,107 9,91 2,120 2,097
12. Jesper Knudsen Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 10 50 19 15 8 5 1 1 1 0 95 10 105 2,100 9,50 1,862 2,429
13. Jonas Knudsen Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 11 51 17 16 10 6 0 0 1 1 93 14 107 2,098 8,45 2,167 2,000
14. Damian Ratajczak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 13 66 27 18 10 9 1 0 0 1 127 10 137 2,076 9,77 2,147 2,000
15. Lukas Baumann WTS Sparta Wrocław U-24 13 68 20 23 19 3 1 0 2 0 125 16 141 2,074 9,62 1,972 2,188
16. Jakub Krawczyk Arged Malesa Ostrów U-24 14 67 29 14 10 4 3 1 0 2 125 8 133 1,985 8,93 2,028 1,936
17. Anders Rowe Stal Gorzów U-24 13 63 19 15 25 3 0 0 1 0 112 12 124 1,968 8,62 2,267 1,697
18. Marko Lewiszyn Włókniarz Częstochowa U-24 11 55 14 23 12 3 0 1 2 0 100 8 108 1,964 9,09 2,083 1,871
19. Sebastian Szostak Arged Malesa Ostrów U-24 11 53 19 16 6 8 2 0 0 1 95 9 104 1,962 8,64 1,760 2,143
20. Emil Poertner KS Toruń U-24 14 51 13 18 14 5 0 0 0 1 89 11 100 1,961 8,90 2,039 1,880
21. Zach Cook KS Toruń U-24 12 58 10 26 16 6 0 0 0 0 98 14 112 1,931 8,17 1,933 1,929
22. Karol Żupiński KS Toruń U-24 7 29 8 7 8 5 0 0 1 0 46 10 56 1,931 6,57 2,400 1,684
23. Mateusz Bartkowiak Stal Gorzów U-24 13 41 14 11 8 3 3 0 1 1 72 6 78 1,902 8,00 1,941 1,875
24. Mateusz Tudzież Motor Lublin U-24 12 58 22 14 13 5 0 1 3 0 107 2 109 1,879 8,92 2,080 1,727
25. Hubert Jabłoński Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 11 43 12 15 5 8 0 0 1 2 71 8 79 1,837 6,45 1,962 1,647
26. Antti Vuolas Motor Lublin U-24 10 46 11 13 16 2 0 0 3 1 75 7 82 1,783 7,50 1,870 1,696
27. Mateusz Affelt KS Toruń U-24 8 38 6 12 13 6 0 0 1 0 55 12 67 1,763 6,88 1,917 1,500
28. Denis Zieliński KS Toruń U-24 14 67 18 17 19 12 1 0 0 1 107 10 117 1,746 7,64 1,765 1,727
29. Kacper Grzelak Arged Malesa Ostrów U-24 14 62 7 23 20 9 1 1 1 0 87 21 108 1,742 6,21 1,788 1,690
30. Mathias Pollestad Stal Gorzów U-24 14 67 11 21 24 9 0 0 1 1 99 16 115 1,716 7,07 1,794 1,636
31. Kacper Łobodziński GKM Grudziądz U-24 13 54 12 14 17 9 0 1 1 0 81 11 92 1,704 6,75 1,667 1,733
32. Jakub Poczta Arged Malesa Ostrów U-24 9 39 8 11 8 6 3 0 3 0 54 10 64 1,641 6,00 2,000 1,333
33. Daniel Klima Stal Gorzów U-24 12 56 15 13 13 12 0 1 2 0 84 7 91 1,625 7,00 1,344 2,000
34. Maksym Borowiak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 11 41 5 17 7 9 0 1 1 1 56 10 66 1,610 5,09 1,706 1,542
35. Kajetan Kupiec Włókniarz Częstochowa U-24 11 52 8 13 22 7 0 0 1 1 72 6 78 1,500 6,55 1,482 1,520
36. James Pearson Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 9 34 7 9 7 8 0 0 2 1 46 5 51 1,500 5,75 1,583 1,455
37. Fraser Bowes Motor Lublin U-24 14 63 15 16 14 12 1 4 1 0 91 3 94 1,492 6,50 1,939 1,000
38. Sandro Wassermann WTS Sparta Wrocław U-24 13 56 6 17 14 14 0 0 1 4 66 11 77 1,375 5,08 1,400 1,346
39. Antoni Mencel Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 14 55 7 9 21 8 5 1 3 1 60 14 74 1,346 4,29 1,385 1,310
40. Wiktor Rafalski GKM Grudziądz U-24 14 61 7 11 21 18 3 0 1 0 64 13 77 1,262 4,57 1,586 0,969
41. Jakub Stojanowski Stal Gorzów U-24 12 41 6 6 14 12 0 0 2 0 44 6 50 1,220 3,67 1,091 1,368
42. Jordan Jenkins Włókniarz Częstochowa U-24 8 34 2 6 17 8 0 1 0 0 35 6 41 1,206 4,38 1,105 1,333
43. Bastian Pedersen KS Toruń U-24 9 39 3 8 14 11 1 0 1 1 39 6 45 1,154 4,33 1,185 1,083
44. Jakub Valković Motor Lublin U-24 10 41 3 10 9 19 0 0 0 0 38 9 47 1,146 3,80 1,546 0,684
45. Marius Hillebrand GKM Grudziądz U-24 9 37 4 8 10 9 1 1 3 0 38 4 42 1,135 4,22 1,316 0,944
46. Mitchell Cluff Włókniarz Częstochowa U-24 11 44 4 6 19 15 0 0 0 0 43 4 47 1,068 3,91 1,368 0,840
47. Mateusz Panicz WTS Sparta Wrocław U-24 14 50 4 9 12 23 0 0 1 1 42 7 49 0,980 3,00 1,071 0,864
48. Oskar Hurysz Stal Gorzów U-24 13 42 3 6 9 18 0 2 4 0 30 6 36 0,857 2,31 1,263 0,522
49. Jan Rachubik Motor Lublin U-24 12 38 2 6 10 16 1 0 2 1 28 3 31 0,816 2,33 0,944 0,700
50. Seweryn Orgacki GKM Grudziądz U-24 14 42 2 6 13 15 3 0 3 0 31 3 34 0,810 2,38 1,158 0,522
51. Jack Smith WTS Sparta Wrocław U-24 9 33 0 5 12 13 1 1 1 0 22 2 24 0,727 2,44 0,769 0,700
52. Andrij Rozaluk Włókniarz Częstochowa U-24 11 38 2 6 8 19 0 1 2 0 26 1 27 0,711 2,36 0,667 0,750
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Norbert Krakowiak GKM Grudziądz U-24 7 27 18 8 0 0 1 0 0 0 70 6 76 2,815 10,00 2,938 2,636
2. Timi Salonen Stal Gorzów U-24 3 14 9 2 3 0 0 0 0 1 34 1 35 2,500 11,33 2,700 2,000
3. Mateusz Cierniak Motor Lublin U-24 3 16 7 4 4 0 1 0 0 0 33 0 33 2,063 11,00 1,600 2,273
4. Oskar Paluch Stal Gorzów U-24 6 27 7 11 2 5 0 0 2 0 45 4 49 1,815 7,50 2,200 1,588
5. Sebastian Koessler Motor Lublin U-24 2 8 3 1 2 1 0 0 1 0 13 1 14 1,750 6,50 2,200 1,000
6. Anton Karlsson Włókniarz Częstochowa U-24 5 28 6 9 7 6 0 0 0 0 43 3 46 1,643 8,60 1,647 1,636
7. Silas Hoegh Motor Lublin U-24 5 19 3 6 7 3 0 0 0 0 28 3 31 1,632 5,60 1,857 1,500
8. Noel Wahlqvist Motor Lublin U-24 4 15 2 3 8 2 0 0 0 0 20 4 24 1,600 5,00 1,000 2,125
9. Jordan Palin KS Toruń U-24 5 23 3 8 7 5 0 0 0 0 32 3 35 1,522 6,40 2,091 1,000
10. Filip Hjelmland Arged Malesa Ostrów U-24 5 17 0 7 5 2 0 0 2 1 19 5 24 1,412 4,75 1,125 1,667
11. Nicolai Heiselberg Arged Malesa Ostrów U-24 8 28 1 6 13 6 0 0 2 0 28 10 38 1,357 3,50 1,467 1,231
12. Kamil Wieczorek Motor Lublin U-24 6 23 5 2 10 5 1 0 0 0 29 2 31 1,348 4,83 1,643 0,889
13. Espen Sola Włókniarz Częstochowa U-24 2 10 0 3 4 3 0 0 0 0 10 3 13 1,300 5,00 1,300 0,000
14. Marius Nielsen Arged Malesa Ostrów U-24 1 4 0 1 2 1 0 0 0 0 4 1 5 1,250 4,00 1,250 0,000
15. Jason Edwards GKM Grudziądz U-24 4 18 0 6 6 6 0 0 0 0 18 1 19 1,056 4,50 1,056 0,000
16. Casper Henriksson KS Toruń U-24 2 12 0 4 3 3 1 0 1 0 11 1 12 1,000 5,50 1,600 0,571
17. Jan Młynarski Motor Lublin U-24 4 4 0 1 1 2 0 0 0 0 3 1 4 1,000 1,00 1,333 0,000
18. Brayden McGuinness Arged Malesa Ostrów U-24 5 15 1 0 7 7 0 0 0 0 10 3 13 0,867 2,00 1,375 0,286
19. Maurice Brown Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 5 17 1 0 8 8 0 0 0 0 11 3 14 0,824 2,20 0,714 0,900
20. Rasmus Pedersen GKM Grudziądz U-24 3 10 0 1 5 4 0 0 0 0 7 1 8 0,800 2,33 0,000 0,800
21. Kyle Bickley KS Toruń U-24 4 13 0 2 4 6 1 0 0 0 8 2 10 0,769 2,00 0,333 1,143
22. Chris Waennerstroem GKM Grudziądz U-24 5 21 0 2 11 8 0 0 0 0 15 1 16 0,762 3,00 1,000 0,688
23. Miran Praznik Motor Lublin U-24 3 8 0 2 1 3 1 0 1 0 5 1 6 0,750 1,67 1,000 0,500
24. Szymon Wolski Włókniarz Częstochowa U-24 4 19 1 3 5 9 0 0 0 1 14 0 14 0,737 3,50 0,643 1,000
25. Sam Hagon Włókniarz Częstochowa U-24 6 19 0 0 10 7 1 0 0 1 10 3 13 0,684 1,67 0,625 0,727
26. Wiktor Firmuga Motor Lublin U-24 9 20 0 1 10 6 1 1 1 0 12 1 13 0,650 1,33 0,909 0,333
27. Kacper Warduliński GKM Grudziądz U-24 11 16 1 0 5 6 2 1 1 0 8 2 10 0,625 1,00 1,000 0,250
28. Tobiasz Jakub Musielak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 5 9 0 0 5 2 0 0 2 0 5 0 5 0,556 1,67 0,500 0,667
29. Patryk Nater Włókniarz Częstochowa U-24 5 20 0 2 6 6 6 0 0 0 10 0 10 0,500 2,00 0,750 0,438
30. Mateusz Błażykowski Arged Malesa Ostrów U-24 5 13 0 0 4 5 1 0 1 1 4 0 4 0,308 1,00 0,333 0,250
31. Maksymilian Śledź Motor Lublin U-24 10 10 0 1 1 4 0 1 2 1 3 0 3 0,300 0,50 0,600 0,000
32. Jakub Martyniak Włókniarz Częstochowa U-24 13 25 0 1 5 18 0 0 1 0 7 0 7 0,280 0,58 0,500 0,133
33. Hubert Ścibak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 2 4 0 0 1 3 0 0 0 0 1 0 1 0,250 0,50 0,000 0,333
34. Dawid Rybak WTS Sparta Wrocław U-24 9 23 0 1 3 17 0 0 2 0 5 0 5 0,217 0,56 0,143 0,333
35. Jakub Wiatrowski WTS Sparta Wrocław U-24 4 12 0 0 1 8 0 1 1 1 1 1 2 0,167 0,25 0,000 0,333
36. Nicklas Aagaard GKM Grudziądz U-24 3 8 0 0 1 7 0 0 0 0 1 0 1 0,125 0,33 0,000 0,250
37. Kacper Czajkowski KS Toruń U-24 9 18 0 0 1 12 0 0 5 0 1 0 1 0,056 0,11 0,143 0,000
38. Oskar Rumiński KS Toruń U-24 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
39. Kamil Król Włókniarz Częstochowa U-24 3 6 0 0 0 4 0 0 1 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
40. Oliwier Kaźmierski GKM Grudziądz U-24 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
41. Oliwier Ralcewicz Stal Gorzów U-24 1 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani