Sezon 2021

Zawodnicy Energa Wybrzeże Gdańsk

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Wiktor Kułakow 1684342585101017841822,16711,1252,3901,954
2 Jakub Jamróg 168119301591000143151581,9518,9382,0981,800
3 Rasmus Jensen 1678231621101000129121411,8088,0631,8651,756
4 Krystian Pieszczek 167717181614003011791261,6367,3131,7631,513
5 Piotr Gryszpiński 154738121410304514591,2553,0001,6150,810
6 Michał Gruchalski 15448411132020473501,1363,6151,2271,046
7 Alan Szczotka 16495612190220407470,9592,5000,8751,040

Zawodnicy niesklasyfikowani Energa Wybrzeże Gdańsk

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Aleksandr Kajbuszew 23010100102131,0001,0001,5000,000
2 Lukas Fienhage 1011014500106280,7271,2001,0000,000
3 Drew Kemp 35002210002020,4001,0000,0000,667
4 Amadeusz Szulist 12000200000000,0000,0000,0000,000