Na czwartym okrążeniu Strzelec popełnił błąd i wyprzedził go Ales Dryml.

Denis Niedzielski Rezerwa zwykła za Ales Dryml
1
Mateusz Rujner Rezerwa zwykła za Scott Nicholls
w

Niedzielski jechał cały czas na drugim miejscu, ale na ostatnim okrążeniu wyprzedził go Rosen. Upadek Rujnera na czwartej pozycji.

Bieg 11
41
5 : 1
16
Mariusz Puszakowski Rezerwa taktyczna za Bartosz Pietrykowski
1

Słabszy start Harrisa, ale przyciął od razu do krawężnika i wysforował się na drugie miejsce.

Bieg 10
36
5 : 1
15

Niedźwiedź nie wyjechał do biegu. Rawiczanie są tylko tłem dla rywali. Przerwa na kosmetykę toru.

Polecamy: Sławomir Kryjom dla SportoweFakty.pl: To kolejna eksplozja talentu Warda!

1

Ładna walka przez cały wyścig Harrisa z Puszakowskim, z której górą wyszedł zawodnik gości.

Bieg 6
24
5 : 1
9

Duże odległości między zawodnikami na torze.

Bieg 5
19
4 : 2
8

Bieg bez emocji. Kolejność ustalona po starcie.

Bieg 4
15
2 : 4
6
Adam Strzelec Rezerwa taktyczna za Sebastian Niedźwiedź
3

Adam Strzelec w ramach rezerwy taktycznej za Sebastiana Niedźwiedzia. Goście długo prowadzili podwójnie, ale na ostatnim okrążeniu Harris wyprzedził Rosena.

1

Upadek na czwartym miejscu zaliczył Sebastian Niedźwiedź. Stawce przewodził Adam Strzelec. Zawodnik z Rawicza wykluczony z powtórki. W drugim podejściu na prowadzeniu zdefektował Adam Strzelec i zdążył zjechać z toru. Grudziądzanie jechali na podwójnym prowadzeniu, ale na wirażu błąd popełnił Denis Niedzielski i upadł na tor. W trzeciej powtórce pojedzie osamotniony Rujner.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 1
5
5 : 1
1

W Grudziądzu piękna słoneczna pogoda. W pierwszym meczu rozegranym w Rawiczu zdecydowane zwycięstwo w stosunku 57:33 odnieśli grudziądzanie.

Składy potwierdzone. Parę juniorską w drużynie z Rawicza stworzą Adam Strzelec oraz Sebastian Niedźwiedź.

Jaś Fasola uratuje brytyjski żużel?! Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Zakończyła się już próba toru. Z drużyny Kolejarza na tor wyjechali Strzelec oraz Niedźwiedź, a po stronie gospodarzy Karpow i Dryml.

Zawodnicy wyjeżdżają do prezentacji. Wylosowano drugi zestaw startowy. Dobry start Puszakowskiego, ale na dystansie lepsi okazali się gospodarze. Defekt Pietrykowskiego na drugim okrążeniu na końcu stawki.

Bieg 7

Bieg przerwany z powodu pozostawienia przez kierownika startu stojaka podtrzymującego taśmę. Ze względu na bezpieczeństwo zawodników sędzia postanowił przerwać bieg. Bieg ponownie przerwany. O bandę zahaczył jadący na końcu stawki Anton Rosen i upadł na tor. Powtórka bez zawodnika z Rawicza. Przerwa na kosmetykę toru.

Polecamy: Marek Jankowski dla SportoweFakty.pl: Jonssona w lipcu nie zobaczymy