Bieg 15
51
5 : 1
39

Hansen na pierwszym okrążeniu przedarł się z czwartej pozycji na drugą. Gospodarze mocnym uderzeniem przypieczętowali końcowe zwycięstwo! Czas wyścigu: 68,6.

Bieg 14
46
3 : 3
38
Łukasz Kret Taśma Ronnie Jamroży
0

Jamroży dotyka taśmy. W jego miejsce Kret. Fierlej po starcie założył się na rywali na pierwszym łuku. Próbował ścigać go Trojanowski. Czas wyścigu: 69,6. Krótka przerwa dla Ronniego Jamrożego. Gospodarze za lepszy bilans w dwumeczu wywalczyli także punkt bonusowy.

Bieg 13
43
3 : 3
35

Hansen do ostatnich metrów naciskał Jamrożego, ale bezskutecznie. Czas wyścigu: 69,2.

Bieg 12
40
4 : 2
32

Na prostej pierwszego okrążenia Vissing wyprzedził Damiana Michalskiego. Czas wyścigu: 69,0.

Bieg 11
36
5 : 1
30
Łukasz Kret Rezerwa zwykła za Tobias Busch
0

Gospodarze już po starcie usadowili się na dwóch pierwszych miejscach. Czas wyścigu: 69,8.

Bieg 10
31
5 : 1
29

Karetka wróciła ze szpitala. Zawody zostają wznowione. Skuteczna jazda parą gospodarzy, która zaowocowała podwójnym zwycięstwem. Defekt Kreta na czwartym miejscu. Czas wyścigu: 69,5.

Tymczasem polecamy: Fotorelacja: Podprowadzające podczas 11. kolejki

Bieg 9
26
3 : 3
28

Busch atakował Kronera, ale na ostatnim okrążeniu zanotował upadek. Na torze pojawiła się karetka. Niemiecki zawodnik wstał o własnych siłach i wrócił do parkingu. Kolejna przerwa na naprawę bandy. Czas wyścigu: 69,1. Niemiec nie jest jednak zdolny do dalszej jazdy. Busch w karetce opuszcza stadion. Przerwa w zawodach. Karetka jest już w drodze powrotnej na stadion.

Bieg 8
23
1 : 5
25

Lotny start Szymona Kiełbasy. Powtórka w czteroosobowym składzie. Trojanowski atakował Kiełbasę. Czas wyścigu: 69,5.

Bieg 7
22
2 : 4
20

Staszek upada na pierwszym miejscu na drugim okrążeniu. Zawodnik gospodarzy wykluczony z powtórki. Krótka przerwa związana z kosmetyką toru. Na pierwszym wirażu życie zawodnikom uprzykrza dziura. Na tor udał się arbiter, który dogląda i nadzoruje prace. Trwa kosmetyka całego toru.

Polecamy: Fotorelacja: 1. Finał IMŚJ w Pile

Bieg bez historii. Czas wyścigu: 70,2.

Bieg 6
20
2 : 4
16

Na trzecim okrążeniu Busch mija Trojanowskiego. Na czwartym z kolei Jamroży poradził sobie z Michalskim. Czas wyścigu: 69,2.

Bieg 5
18
5 : 1
12

Na drugim okrążeniu Hansen wyprzedza obu rywali. Lahti na czele już po starcie. Czas wyścigu: 68,5.

Bieg 4
13
3 : 3
11

Walka na pierwszym okrążeniu między Fierlejem, a Trojanowskim. Defekt na starcie zanotował Kret. Czas wyścigu: 70,1. Przerwa na równanie toru.

Polecamy: Zobacz triumf Warda w GP Danii po świetnej walce z Zagarem (wideo)

Bieg 3
10
3 : 3
8

Gospodarze wyszli spod taśmy na 5:1, ale krośnianie poradzili sobie z Lahtim. Czas wyścigu: 68,9.

2

W Krakowie pochmurno, ale na szczęście nie pada. W pierwszym meczu obu drużyn 46:44 na własnym torze wygrali zawodnicy KSM Krosno.

Składy potwierdzone. W zespole z Krosna w miejsce Adriana Szewczykowskiego wystąpi Ronnie Jamroży. Na rezerwie natomiast gościnnie Łukasz Kret. W ekipie Speedway Wandy z numerem 14 gościnnie zobaczymy natomiast Damiana Michalskiego.

Polecamy: Jaś Fasola uratuje brytyjski żużel?! Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Za chwilę rozpocznie się próba toru. Ze strony gości na tor wyjadą Vissing oraz Kret. Gospodarzy reprezentować będą natomiast Lahti i Trojanowski. Z powodu braku drugiej karetki na stadionie próba toru jeszcze się nie rozpoczęła. Z tego względu spotkanie będzie lekko opóźnione. Na stadionie ok. 2000 widzów.

O 17.15 rozpoczęła się próba toru. Rozpoczyna się prezentacja. Zakończyła się prezentacja. Jedziemy według drugiego zestawu.

Vissing na ostatnim łuku rozdzielił parę gospodarzy. Walka toczyła się do ostatnich metrów. Czas wyścigu: 69,0.