Mistrz świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolszczyznę
13 paź 2013 14:00
Zakończony
Bieg 20

Huckenbeck uporał się z Bukhave. Dzięki temu Niemiec zapewnił sobie trzecie miejsce w turnieju.

Bieg 19

Kaczmarek na dystansie wyprzedził Trzensioka.

Bieg 14

Huckenbeck szybko poradził sobie z Malczewskim i pognał do mety po trzy punkty.

Bieg 13

Bukhave do ostatnich metrów atakował Bojarskiego.

Bieg 11

Bukhave i Trzensiok stoczyli zaciętą walkę o drugą pozycję. Zwycięsko z niej wyszedł Duńczyk.

Bieg 8

Kaczmarek do ostatnich metrów atakował Worynę. Defekt Mauera na czwartym miejscu. Przerwa na równanie toru.

Bieg 2

Mauer na drugim łuku wyprzedził Kordasa.

Bieg 1

Malczewski przez cały wyścig próbował wyprzedzić Bojarskiego.

14:19 - koniec prezentacji. Za kilka minut start do pierwszego biegu

14:17 - w Opolu nieobecny jest również Deddens.

13:59 - rozpoczęła się prezentacja. Na trybunach około 300 kibiców.

13:47 - obsada potwierdzona. Na liście startowej doszło do dwóch zmian. Dróżdża zastąpi Dąbrowski. Do Opola nie przyjechał Michalski.

13:19 - w Opolu niebo umiarkowanie zachmurzone. Nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu zawodów.

Bieg 3

Kaczmarek na dystansie wyprzedził Huckenbecka i był blisko minięcia Malitowskiego.

Bieg 4

Nowak przez cztery okrążenia próbował wyprzedzić Bukhave. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 5

Nissenowi tuż przed startem zdefektował motocykl. Duńczyk został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Na pierwszym łuku upadek zanotował Borowicz i również został wykluczony z powtórki.

Bieg 6

Kordas na dystansie zbliżał się do Bukhave.

Bieg 7

Trzensiok szybko uporał się z Dąbrowskim.

Bieg 9

Nowak wyprzedzając Bojarskiego zahaczył o jego motocykl. Obaj wpadli w bandę. Bojarski i Nowak po chwili wstali z toru o własnych siłach. Z powtórki wykluczony został Nowak. Jeździec Unii Leszno wycofał się z zawodów.

W powtórce Huckenbeck na trzecim okrążeniu wyprzedził Bojarskiego.

Bieg 10

Kaczmarek starał się wyprzedzić Malczewskiego, lecz jego ataki nie przyniosły skutku.

Bieg 12

Nissen wygrał start, lecz już na drugim łuku wyprzedzili go Dąbrowski i Woryna. Przerwa na kosmetykę toru.