Bieg 15
31
2 : 4
35

Pewne zwycięstwo Łaguty. Losy wyścigu rozstrzygnęły się po pierwszym łuku. Mistrzowie Polski zanotowali czwartą w tym sezonie porażkę.

3

Zmarzlik poza zasięgiem rywali. Sundstroem na dystansie przedarł się na trzecią pozycję.

1

Zmarzlik prowadził od startu do mety. Iversen próbował wyprzedzić torunian, ale ci nie popełnili żadnego błędu. Przerwa na równanie toru.

Gorzowianie sa w trudnej sytuacji, a jedynym zawodnikiem, który nie zanotował żadnej wpadki jest Zmarzlik. Zawodzą ubiegłoroczni liderzy mistrzów Polski.-> Motor Lublin nie realizuje postanowień licencji nadzorowanej! Co na to PZM?

Bieg 11
22
3 : 3
26

Ponownie trwają prace na pierwszym łuku.

Dobrze ze startu wyruszył Sundstroem, ale na przeciwległej prostej stracił prowadzenie. Na drugim okrążeniu Zagar minął Gomólskiego.

Bieg 10
19
2 : 4
23

Lotny start Łaguty. Wyścig przerwany, a powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie.

W powtórce Łaguta świetnie wyszedł spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Gorzowianie walczyli z Fajferem. Kasprzak na dystansie minął Fajfera, a Gapiński do końca go atakował. Przerwa na kosmetykę toru.

Świetna seria w wykonaniu gospodarzy, którzy zniwelowali straty i nadal są w grze o zwycięstwo. Ogromna w tym zasługa Iversena i Zmarzlika.

0

Sędzia zarządził dodatkowe prace nad nawierzchnią na pierwszym łuku. Po kilku minutach prac zawodnicy wyjechali na tor.

Gorzowianie lepiej wyszli spod taśmy. Zmarzlik odniósł pewne zwycięstwo, a Iversen musiał bronić się przed atakami Holdera.

18

Miedziński przyblokował Cyfera, przez co junior gospodarzy spadł na koniec stawki. Gorzowianie nie nawiązali walki z zawodnikami gości.

13

Gapiński najlepiej wyszedł spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Kasprzak gonił Holdera i nie zdołał wykorzystać zbyt szerokiej jazdy Australijczyka.

11

Zmarzlik po raz kolejny wyszedł najlepiej ze startu i nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa. Zagar zakopał się pod bandą, ale już na drugim kółku dogonił Fajfera. Obaj zawodnicy walczyli o punkt, ale na mecie lepszy był młodzieżowiec KS Toruń. Upomnienie dla Zagara za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze. Przerwa na równanie toru.

W pierwszych biegach pewnymi punktami gospodarzy są Iversen i Zmarzlik. Zawodzą Kasprzak i Zagar.

-> Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat czarnego sportu!

8

Miedziński najlepiej ze startu. Kasprzak próbował go wyprzedzić, ale bezskutecznie. Miedziński był wolniejszy od Kasprzaka, ale umiejętnie go blokował. "KK" na trzecim okrążeniu pojechał zbyt szeroko, co wykorzystał Doyle i minął wicemistrza świata. Gapiński nie liczył się w stawce.

Bieg 2
3
3 : 3
3

Zmarzlik wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Cyfer na dystansie zbliżał się do Fajfera, ale nie potrafił wykorzystać błędów popełnianych przez zawodnika Aniołów.

Bieg 1

Niezły start gospodarzy, ale pojechali oni za szeroko i na czoło wysunął się Holder. Iversen zdołał przebić się na drugą pozycję. Na pierwszym wirażu drugiego okrążenia błąd popełnił Gomólski, który musiał ratować się przed upadkiem. Wyprzedził go Sundstroem. W następnym łuku Gomólski podciął Sundstroema i został wykluczony z powtórki.

W powtórce o losach zwycięstwa zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Pewny triumf Iversena.

19:31 - uczestnicy pierwszego biegu wyjechali na tor.

19:28 - koniec prezentacji.

19:22 - na trybunach ponad 8 tysięcy kibiców.

19:21 - początek prezentacji.

19:17 - zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

19:10 - koniec próby toru.

19:03 - trener Paluch na próbę toru wysłał Kasprzaka i Iversena.

19:01 - początek próby toru. Ze strony gości udział w niej biorą Doyle i Miedziński.

18:58 - na trybunach około 3 tysięcy kibiców.

18:29 - składy potwierdzone. W obu drużynach nie ma żadnych zmian.

18:25 - w Gorzowie umiarkowane zachmurzenie. Zawody powinny zostać rozegrane bez żadnych przeszkód.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?