Bieg 15
58
4 : 2
26

Goście po starcie prowadzili podwójnie, ale na pierwszym łuku oszukał ich Zagar, który przykleił się do krawężnika i wyjechał na czoło stawki. Iversen wyprzedził Miedzińskiego na drugim okrążeniu.

3

Na pierwszym łuku gospodarze założyli startującego z pierwszego pola Pawła Przedpełskiego. Pewne 5:1 miejscowych.

Bieg 13
49
3 : 3
23

Matej Zagar na pierwszym łuku pojechał przy krawężniku i wysunął się na prowadzenie. Za nim podążali torunianie, których zaciekle ścigał Iversen. Przerwa.

Mirosław Jabłoński nie zawodzi na wyjazdach. "Przyjeżdżam na mecze z marszu"

1

Tym razem dobry start torunian, którzy prowadzili podwójnie, jednak już na wyjściu z 1. łuku Zmarzlik wyjechał na czoło stawki podążając przy krawężniku. Z Holderem i Hancockiem dość szybko uporał się też Kasprzak i było podwójne zwycięstwo, ale miejscowych...

Bieg 10
41
3 : 3
19

Szybki start i dojazd do łuku Grega Hancocka. Amerykanin nie dał objechać się Matejowi Zagarowi, który napędzał się pod bandą. Słoweniec zaciekle ścigał Hancocka do samej mety. Przerwa.

Poznaliśmy składy na mecz Polska - Reszta Świata

Bieg 9
38
3 : 3
16

Dobrze wystartował Adrian Miedziński, który nie dał się założyć Iversenowi na pierwszym łuku. Prowadzenie torunianina nie trwało jednak długo, bowiem Duńczyk wyprzedził go na kolejnym wirażu.

Bieg 8
35
5 : 1
13

Torunianie wciąż bez recepty na gorzowski tor i rywali. Pewne, podwójne zwycięstwo miejscowych. Rozstrzygnęli ten bieg już na wejściu w pierwszy wiraż. Miażdżąca przewaga.

Bieg 7
30
3 : 3
12

Niezły start Grega Hancocka, ale nie był on w stanie założyć Iversena. Jensen źle pojechał na 1. łuku i spadł na ostatnie miejsce. W dalszej fazie wyścigu nic specjalnego się nie działo. Przerwa.

Piotr Protasiewicz: Nie zrobiłem tego celowo

Bieg 6
27
3 : 3
9

Od startu prowadził Kasprzak. Nieźle ruszył też Cyfer, ale na pierwszym łuku tor jazdy poszerzył mu Adrian Miedziński i junior gorzowian spadł na ostatnie miejsce.

Bieg 5
24
5 : 1
6

Mimo przerwy i zebrania torunian w parku maszyn, wciąż nie mogą się oni odnaleźć na gorzowskim torze. Po starcie miejscowi wyjechali na podwójne prowadzenie, którego nie oddali do mety.

Bieg 4
19
5 : 1
5
Paweł Przedpełski Rezerwa taktyczna za Marcin Kościelski
1

Od startu prowadził Bartosz Zmarzlik. Krzysztof Kasprzak na pierwszym okrążeniu uporał się z Gregiem Hancockiem i gonił Pawła Przedpełskiego. Juniora toruńskiej drużyny wyprzedził na prostej startowej pod koniec drugiego, a na początku trzeciego okrążenia. Przerwa.

Kenni Larsen opuścił szpital. Niebawem rozpocznie rehabilitację

Bieg 3
14
5 : 1
4

Podobnie jak w 1. biegu, gospodarze byli bardzo szybcy na dojeździe do łuku. Od razu wyjechali na podwójne prowadzenie, które dowieźli do mety. Pawlickiego ścigał Holder, ale zawodnik gospodarzy utrzymywał bezpieczną przewagę nad Australijczykiem.

Bieg 2
9
4 : 2
3

Zmarzlik nieco poszerzył Przedpełskiemu wejście w 1. łuk i wyjechał na prowadzenie. Wygrał z kolosalną przewagą. Drugi do mety dojechał niezagrożony Przedpełski. Różnice między zawodnikami były spore.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Gorzowianie najszybsi na dojeździe do pierwszego łuku. Gospodarze wyjechali na podwójne prowadzenie. Na drugim łuku przed Jensena wyjechał jednak Vaculik, ale Duńczyk szybko skontrował. Ostatecznie miejscowi wygrali z pewną przewagą.

19:30 - Uczestnicy 1. biegu wyjechali na tor.

19:27 - Na trybunach około 9000 widzów.

19:26 - Prezentacja dobiegła końca. Zawodnicy wrócili do parku maszyn. Wkrótce 1. bieg.

19:21 - Rozpoczęła się prezentacja.

19:16 - Zawodnicy wyjechali do prezentacji.

19:11 - Zawody zostaną rozegrane wg I zestawu startowego.

19:08 - Próba toru dobiegła końca. Trwa równanie nawierzchni.

19:02 - Ze strony gorzowskiej Krzysztof Kasprzak i Michael Jepsen Jensen.

19:00 - Rozpoczęła się próba toru. Torunianie desygnowali na nią Chrisa Holdera i Adriana Miedzińskiego.

18:49 - Trwają prace na torze. Głównie skupione są one na prostej startowej.

18:35 - Cały dzień w Gorzowie jest słoneczny. Pojawiły się opady deszczu, ale przelotne. Temperatura wynosi około 20 stopni Celsjusza. Składy potwierdzone.

Jak mecze typują eksperci WP SportoweFakty?