Bieg 15 czas 68.32 sek.
39
1 : 5
50

Na zakończenie ciekawa walka o drugie miejsce pomiędzy Borodulinem a Jeleniewskim.

w

Przemysław Liszka został wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Paweł Miesiąc bez większych problemów uporał się z Mateuszem Borowiczem. Pewna wygrana gości, którzy tym samym wywożą z Poznania trzy punkty meczowe.

83
40
10
15
20
Czy lublinianie zapewnią sobie zwycięstwo w 14. biegu?
6
6
4
3
3
komentarz

Fantastyczne emocje w Poznaniu. PSŻ mocno stawia się faworyzowanym lublinianom. O losach spotkania zadecydują biegi nominowane.

0

Przemysław Liszka nieźle wyszedł ze startu, ale na pierwszym łuku musiał uznać wyższość rywali. Niesamowicie szybki był w tym wyścigu Władimir Borodulin. PSŻ wciąż pozostaje w grze o zwycięstwo!

37

Ależ odpowiedź ze strony gospodarzy. Przemysław Liszka wygrał start i pomknął po pewne trzy punkty, natomiast Mateusz Borowicz przez cały czas kontrolował przebieg wyścigu.

36

Paweł Miesiąc został na starcie, ale szybko zdołał uporać się z Marcelem Kajzerem. Następnie zabrał się za atakowanie Frederika Jakobsena. Na początku ostatniego okrążenia Miesiąc wyprzedził po zewnętrznej Duńczyka.

31

Mateusz Borowicz nie opanował motocykla w pierwszym łuku, przeciął tor jazdy Roberta Lamberta i wyszedł na prowadzenie. Brytyjczyk zdołał jednak odbić pierwszą pozycję.

28

Atomowy start Władimira Borodulina, Rosjanin odparł następnie ataki Daniela Jeleniewskiego. Paweł Miesiąc na dystansie pokonał Marcela Kajzera. Spore odległości pomiędzy zawodnikami.

17
8
8
4
6
Ile punktów zdobędzie dziś Robert Lambert?
25

Frederik Jakobsen został na starcie, dzięki czemu goście znaleźli się na podwójnym prowadzeniu. Duńczyk kąsał później Bjarne Pedersena, aż w końcu wyprzedził swojego rodaka po zewnętrznej na drugim łuku trzeciego okrążenia.

21

Marcel Kajzer wciąż znajduje się w niezłej dyspozycji. Na początku drugiego okrążenia był bliski wyprzedzenia Roberta Lamberta. Brytyjczyk zdołał się jednak obronić. Peroń stracił do swojego klubowego kolegi ponad całą prostą.

15
13
6
6
5
Czy spodziewałeś/aś się tak wyrównanego meczu?