Bieg 15
34
4 : 2
44

Tai Woffinden przez cały wyścig atakował Krzysztofa Buczkowskie, ale czynił to nieskutecznie.

Bieg 14
30
1 : 5
42

Podobnie jak w poprzednim biegu, kluczowy moment dla rozstrzygnięć w tym wyścigu to start.

Bieg 13
29
1 : 5
37
Mariusz Puszakowski Rezerwa zwykła za Krzysztof Buczkowski
1

Decydujący w tym wyścigu był start. Najlepiej ruszyli goście i dowieźli pięć punktów do mety. Przerwa.

Bieg 10
28
5 : 1
32

Kamil Wieczorek na pierwszym łuku poszerzył tor jazdy Oskarowi Boberowi, co wykorzystał przycinający do krawężnika Krzysztof Buczkowski. Później Bober wyprzedził Wieczorka, ale zawodnik gości stracił płynność jazdy na ostatnim łuku. Ostatecznie Wieczorek skończył bieg minimalnie przed Boberem. Przerwa.

Bieg 9
23
3 : 3
31

Szymon Woźniak zwyciężył z bardzo dużą przewagą. Pozostali jechali blisko siebie i zamieniali się pozycjami.

Bieg 8
20
1 : 5
28
Mariusz Puszakowski Rezerwa zwykła za Marcin Jędrzejewski
0

Andrzej Lebiediew na wejściu w drugi wiraż wyprzedził Mariusza Puszakowskiego. Podczas ostatniego okrążenia na trzecie miejsce wyjechał Dawid Wawrzyniak.

Bieg 7
19
3 : 3
23

Na drugim łuku drugiego okrążenia Wadim Tarasienko wyprzedził Vaclava Milika, natomiast Maksym Drabik Antonio Lindbaecka. Później wrocławianie zamienili się pozycjami. Przerwa.

Bieg 6
16
4 : 2
20

Marcin Jędrzejewski popisał się najlepszym startem, objął prowadzenie i nie oddał go do mety. Z kolei Tomasz Jędrzejak wyprzedził Mike'a Trzensioka na dystansie.

Bieg 5
12
1 : 5
18

Pewne podwójne zwycięstwo gości, którzy prowadzili od samego startu.

Bieg 4
11
1 : 5
13

Po starcie na dwóch pierwszych pozycjach znaleźli się juniorzy obu ekip, ale na drugim łuku drugiego okrążenia po ataku Vaclava Milika Dawid Wawrzyniak spadł na koniec stawki. Po biegu na tor wyjechał Mariusz Puszakowski. Przerwa. Na trybunach około 600 - 700 widzów.

Bieg 3
10
5 : 1
8

Dobrym startem popisali się gospodarze, którzy już na pierwszym łuku rozstrzygnęli wyścig na swoją korzyść.

Bieg 2
5
2 : 4
7

Od startu prowadził Maksym Drabik. Tor w Grudziądzu jest bardzo suchy przez co mocno się kurzy.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Goście po starcie prowadzili podwójnie, ale na drugim łuku gospodarze wyprzedzili Andrzeja Lebiediewa.

16:18 - Poznaliśmy przyczynę absencji Artioma Łaguty. Rosjanin poobijał się podczas treningu na motocrossie i potrzebuje kilku dni odpoczynku.

16:11 - Odprawa zawodników.

15:59 - Próba toru zakończona, trwa równanie toru.

15:46 - Teraz z kolei na torze pojawili się zawodnicy gospodarzy.

15:32 - W Grudziądzu ciepło i słonecznie. W miejsce Artioma Łaguty gościnnie w barwach MRGARDEN GKM-u pojedzie Marcin Jędrzejewski. Zawodnicy gości wyjechali na próbę toru.

Bieg 11

Tomasz Jędrzejak przewrócił się podczas trzeciego okrążenia na drugim łuku jadąc na drugim miejscu. Zawodnik pozbierał się jednak z toru i biegu nie przerwano. Daleko za Tarasienką i Lebiediewem przyjechał Jędrzejewski.

Bieg 12
Oskar Bober Rezerwa zwykła za Tai Woffinden
1

Pewne zwycięstwo Maksyma Drabika. Mike Trzensiok zanotował defekt motocykla jadąc na czwartym miejscu podczas trzeciego okrążenia.