Quizy
Wyniki
Zaloguj
W trakcie
Przejdź do relacji
Dla Ciebie
Piłka nożna
Zimowe
Żużel
Tenis
Siatkówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Koszykówka
Moto
LA
Bukmacherzy
SportowyBar
Esport
Alpinizm
Kajakarstwo
Kolarstwo
Kolarstwo górskie
LFA
NFL
Pływanie
Rugby
Snooker
Szermierka
Tenis stołowy
Wioślarstwo
Żeglarstwo
IO 2024
Badminton
...więcej
Start
Żużel
Żużel w Europie
Żużel w Europie na żywo
Żużel w Europie
Wyniki/Kalendarz
Tabele
Relacje na żywo
Żużel w Europie na żywo
Żużel
Wszystkie lata
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Wszystkie rozgrywki
Premiership Knock Out Cup
Liga rosyjska
Premiership
Speedway Bundesliga
MEP
IMŚJ
Elitserien
Allsvenskan League
SGP/IMŚ
Indywidualne Mistrzostwa Rosji
IMEJ
Eliminacje do IMŚ
IME
DMEJ
DPŚ
Indywidualne Mistrzostwa Szwecji
Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii
Speedway Best Pairs
Nice 1.LŻ
Tarcza Elite League
Sparingi
18.03.2017
20:00
Turniej indywidualny w Berwick
19.03.2017
13:00
Peterborough Panthers
33 : 57
Coventry Bees
18:00
Turniej pożegnalny Petera Karlssona w Wolverhampton
24.03.2017
20:30
Turniej dla Darcy'ego Warda w Poole
25.03.2017
20:00
Turniej indywidualny w Workington
26.03.2017
15:00
Turniej jubileuszowy Simona Lamberta w King's Lynn
01.04.2017
20:30
Memoriał Petera Cravena w Manchesterze
10.04.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
53 : 39
Coventry Bees
15.04.2017
15:00
Turniej Wielkanocny w Guestrow
16.04.2017
15:00
Czwórmecz międzynarodowy w Pocking
19.04.2017
20:30
Poole Pirates
52 : 38
Coventry Bees
03.06.2017
19:30
Turniej Auerhahnpokal w Teterow
04.06.2017
20:00
Turniej Pfingstpokal w Guestrow
15.09.2017
20:00
Night of the Fights w Cloppenburgu
02.10.2017
19:10
Memoriał Lubosa Tomicka w Pradze
08.10.2017
14:20
Turniej indywidualny w Równem
13.10.2017
11:00
Puchar Rosji Par we Władywostoku
14.10.2017
20:00
IM Championship w Glasgow
25.03.2017
15:30
Kolejarz Rawicz
29 : 61
Griparna Nyköping
27.03.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
50 : 40
Poole Pirates
29.03.2017
20:30
Poole Pirates
58 : 32
Wolverhampton Wolves
01.04.2017
20:00
Rye House Rockets
51 : 41
Wolverhampton Wolves
20:30
Leicester Lions
48 : 42
Swindon Robins
03.04.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
45 : 44
Leicester Lions
05.04.2017
20:30
Kings Lynn Stars
53:37
Somerset Rebels
06.04.2017
20:30
Swindon Robins
44 : 46
Belle Vue Aces
08.04.2017
20:30
Leicester Lions
34 : 56
Poole Pirates
14.04.2017
12:00
Poole Pirates
54 : 36
Somerset Rebels
14:00
Belle Vue Aces
54:38
Wolverhampton Wolves
20:30
Somerset Rebels
47 : 43
Poole Pirates
15.04.2017
20:00
Rye House Rockets
50 : 42
Kings Lynn Stars
16.04.2017
18:00
Swindon Robins
45 : 45
Poole Pirates
18.04.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
48 : 42
Belle Vue Aces
19.04.2017
20:30
Kings Lynn Stars
40 : 50
Belle Vue Aces
21.04.2017
20:30
Belle Vue Aces
48 : 42
Leicester Lions
20:30
Somerset Rebels
44 : 46
Swindon Robins
22.04.2017
20:00
Rye House Rockets
49 : 44
Poole Pirates
24.04.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
55 : 37
Rye House Rockets
28.04.2017
20:30
Somerset Rebels
44 : 46
Kings Lynn Stars
01.05.2017
13:00
Belle Vue Aces
44 : 46
Somerset Rebels
15:00
Rye House Rockets
54 : 36
Leicester Lions
18:30
Poole Pirates
45 : 47
Swindon Robins
19:00
Wolverhampton Wolves
59:30
Kings Lynn Stars
05.05.2017
20:30
Somerset Rebels
44 : 49
Wolverhampton Wolves
08.05.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
62 : 28
Somerset Rebels
10.05.2017
20:30
Poole Pirates
56 : 33
Rye House Rockets
20:30
Kings Lynn Stars
48:42
Leicester Lions
15.05.2017
20:30
Leicester Lions
36 : 57
Wolverhampton Wolves
18.05.2017
20:30
Swindon Robins
45 : 48
Kings Lynn Stars
19.05.2017
20:30
Belle Vue Aces
48 : 42
Swindon Robins
20:30
Somerset Rebels
54 : 38
Rye House Rockets
20.05.2017
20:00
Rye House Rockets
52 : 38
Somerset Rebels
22.05.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
49 : 43
Swindon Robins
24.05.2017
20:30
Kings Lynn Stars
49 : 41
Rye House Rockets
29.05.2017
15:00
Leicester Lions
44 : 46
Rye House Rockets
31.05.2017
20:30
Kings Lynn Stars
52 : 41
Swindon Robins
02.06.2017
20:30
Somerset Rebels
50 : 40
Belle Vue Aces
03.06.2017
20:30
Leicester Lions
45 : 45
Poole Pirates
07.06.2017
20:30
Poole Pirates
46 : 44
Wolverhampton Wolves
09.06.2017
20:30
Belle Vue Aces
46 : 46
Poole Pirates
10.06.2017
20:30
Leicester Lions
48 : 42
Somerset Rebels
12.06.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
54 : 39
Leicester Lions
14.06.2017
20:30
Rye House Rockets
44 : 46
Belle Vue Aces
15.06.2017
20:30
Swindon Robins
50 : 42
Rye House Rockets
16.06.2017
20:30
Somerset Rebels
41 : 49
Kings Lynn Stars
17.06.2017
20:30
Leicester Lions
41 : 49
Belle Vue Aces
21.06.2017
20:30
Kings Lynn Stars
45 : 48
Belle Vue Aces
20:30
Poole Pirates
52 : 40
Leicester Lions
23.06.2017
20:30
Somerset Rebels
61 : 30
Leicester Lions
20:30
Belle Vue Aces
52 : 38
Rye House Rockets
26.06.2017
20:30
Poole Pirates
43 : 47
Belle Vue Aces
29.06.2017
20:30
Swindon Robins
46 : 45
Wolverhampton Wolves
10.07.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
50 : 41
Rye House Rockets
12.07.2017
20:30
Poole Pirates
44 : 49
Kings Lynn Stars
13.07.2017
20:30
Kings Lynn Stars
40 : 52
Poole Pirates
20:30
Swindon Robins
48 : 42
Belle Vue Aces
14.07.2017
20:30
Belle Vue Aces
35 : 49
Swindon Robins
15.07.2017
20:00
Rye House Rockets
48 : 42
Wolverhampton Wolves
17.07.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
44 : 48
Poole Pirates
20:30
Leicester Lions
45 : 46
Swindon Robins
19.07.2017
20:30
Poole Pirates
36 : 56
Swindon Robins
20.07.2017
20:30
Swindon Robins
57 : 33
Rye House Rockets
24.07.2017
20:30
Belle Vue Aces
53 : 40
Wolverhampton Wolves
20:30
Leicester Lions
54 : 38
Kings Lynn Stars
26.07.2017
20:30
Poole Pirates
44 : 45
Somerset Rebels
27.07.2017
20:30
Swindon Robins
56:34
Poole Pirates
31.07.2017
20:30
Belle Vue Aces
59 : 31
Poole Pirates
20:30
Wolverhampton Wolves
56 : 34
Somerset Rebels
02.08.2017
20:30
Kings Lynn Stars
40 : 50
Swindon Robins
03.08.2017
20:30
Swindon Robins
52 : 40
Leicester Lions
04.08.2017
20:30
Somerset Rebels
55 : 35
Belle Vue Aces
05.08.2017
20:00
Rye House Rockets
37 : 53
Swindon Robins
20:30
Leicester Lions
62 : 28
Kings Lynn Stars
07.08.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
50 : 43
Poole Pirates
20:30
Kings Lynn Stars
43 : 47
Somerset Rebels
09.08.2017
20:30
Somerset Rebels
45 : 44
Wolverhampton Wolves
10.08.2017
20:30
Poole Pirates
30 : 60
Rye House Rockets
11.08.2017
20:30
Belle Vue Aces
48 : 43
Kings Lynn Stars
12.08.2017
20:30
Leicester Lions
46 : 44
Rye House Rockets
14.08.2017
20:30
Somerset Rebels
42 : 42
Leicester Lions
16.08.2017
20:30
Kings Lynn Stars
50 : 40
Leicester Lions
20:30
Poole Pirates
48:45
Wolverhampton Wolves
20:30
Rye House Rockets
48 : 44
Belle Vue Aces
18.08.2017
20:30
Somerset Rebels
37 : 53
Swindon Robins
19.08.2017
21:00
Leicester Lions
40 : 50
Belle Vue Aces
21.08.2017
20:30
Belle Vue Aces
49 : 41
Somerset Rebels
20:30
Poole Pirates
56 : 34
Leicester Lions
20:30
Swindon Robins
48 : 41
Kings Lynn Stars
23.08.2017
20:30
Kings Lynn Stars
34 : 58
Wolverhampton Wolves
20:30
Rye House Rockets
60 : 30
Somerset Rebels
22:15
Kings Lynn Stars
21 : 41
Wolverhampton Wolves
24.08.2017
20:30
Swindon Robins
57 : 35
Somerset Rebels
25.08.2017
20:30
Somerset Rebels
48 : 42
Rye House Rockets
20:30
Belle Vue Aces
42:48
Leicester Lions
26.08.2017
20:30
Leicester Lions
57:33
Somerset Rebels
28.08.2017
12:00
Poole Pirates
53 : 40
Belle Vue Aces
17:00
Swindon Robins
50 : 41
Leicester Lions
19:00
Swindon Robins
54 : 35
Somerset Rebels
19:00
Wolverhampton Wolves
49 : 41
Belle Vue Aces
20:30
Rye House Rockets
56 : 35
Poole Pirates
29.08.2017
20:30
Rye House Rockets
65 : 26
Kings Lynn Stars
30.08.2017
20:30
Belle Vue Aces
58 : 33
Rye House Rockets
20:30
Poole Pirates
59 : 33
Kings Lynn Stars
31.08.2017
20:30
Kings Lynn Stars
43 : 50
Poole Pirates
20:30
Swindon Robins
52 : 40
Wolverhampton Wolves
01.09.2017
20:30
Rye House Rockets
46 : 29
Swindon Robins
20:30
Belle Vue Aces
54 : 39
Kings Lynn Stars
20:30
Leicester Lions
41 : 49
Wolverhampton Wolves
20:30
Somerset Rebels
45:48
Poole Pirates
04.09.2017
20:30
Rye House Rockets
55 : 38
Leicester Lions
20:30
Wolverhampton Wolves
52 : 38
Swindon Robins
22:00
Wolverhampton Wolves
48 : 24
Kings Lynn Stars
13.09.2017
20:30
Kings Lynn Stars
44 : 46
Rye House Rockets
16.09.2017
20:30
IM Premiership w Manchesterze
02.10.2017
20:30
Swindon Robins
43 : 47
Wolverhampton Wolves
04.10.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
42 : 47
Swindon Robins
07.04.2017
20:30
Belle Vue Aces
57 : 33
Poole Pirates
20:30
Somerset Rebels
49 : 41
Leicester Lions
08.04.2017
20:00
Rye House Rockets
41 : 49
Swindon Robins
13.04.2017
20:30
Swindon Robins
51 : 39
Rye House Rockets
15.04.2017
20:30
Leicester Lions
48 : 42
Somerset Rebels
14.06.2017
20:30
Kings Lynn Stars
36 : 54
Wolverhampton Wolves
26.06.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
48 : 42
Kings Lynn Stars
14.09.2017
20:30
Swindon Robins
50 : 39
Belle Vue Aces
20.09.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
59 : 31
Somerset Rebels
22.09.2017
20:30
Belle Vue Aces
52 : 38
Swindon Robins
06.10.2017
20:30
Somerset Rebels
53 : 37
Wolverhampton Wolves
10.10.2017
20:30
Wolverhampton Wolves
50 : 40
Belle Vue Aces
16.10.2017
20:30
Belle Vue Aces
52 : 38
Wolverhampton Wolves
17.04.2017
14:15
Optibet Lokomotiv Daugavpils
56 : 34
Stal Rzeszów
30.04.2017
12:45
Optibet Lokomotiv Daugavpils
51 : 39
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
21.05.2017
17:15
Optibet Lokomotiv Daugavpils
54 : 36
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
29.04.2017
19:00
Grand Prix Słowenii w Krško
27.05.2017
18:00
Grand Prix Łotwy w Daugavpils
10.06.2017
19:00
Grand Prix Czech w Pradze
24.06.2017
19:00
Grand Prix Danii w Horsens
22.07.2017
18:00
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
12.08.2017
19:00
Grand Prix Szwecji w Malilli
09.09.2017
19:00
Grand Prix Niemiec w Teterow
01.05.2017
14:00
1. półfinał el. do SEC w Nagyhalász
15:15
3. półfinał el. do SEC w Terenzano
06.05.2017
21:00
4. półfinał el. do SEC w Lamothe-Landerron
20.05.2017
19:15
SEC Challenge w Gorican
15.07.2017
18:00
2. finał SEC w Güstrow
05.08.2017
17:00
3. finał SEC w Hallstavik
06.05.2017
14:15
1. runda el. do GP 2018 w Esbjergu
07.05.2017
14:30
3. runda el. do GP 2018 w Lonigo
05.06.2017
14:00
4. runda el. do GP 2018 w Abensbergu
15.06.2017
14:00
1. półfinał el. do GP 2018 w Olching
17.06.2017
20:15
2. półfinał el. do GP 2018 w Terenzano
19.08.2017
17:15
Grand Prix Challenge w Togliatti
19.05.2017
18:15
1. RK do IMŚJ w Pardubicach
20.05.2017
16:00
3. RK do IMŚJ w Eskilstunie
21.05.2017
15:30
2. RK do IMŚJ w Terenzano
08.09.2017
20:00
2. finał IMŚJ w Güstrow
29.09.2017
19:15
3. finał IMŚJ w Pardubicach
25.05.2017
17:00
Mega Łada Togliatti
63 : 27
Wostok Władywostok
08.06.2017
17:00
Mega Łada Togliatti
62 : 27
Turbina Bałakowo
22.06.2017
16:30
Turbina Bałakowo
32 : 60
Mega Łada Togliatti
13.07.2017
11:00
Wostok Władywostok
37 : 54
Mega Łada Togliatti
18.07.2017
16:00
STK Baszkiria Oktiabrskij
41 : 52
Turbina Bałakowo
26.07.2017
11:00
Wostok Władywostok
61 : 32
STK Baszkiria Oktiabrskij
03.08.2017
11:00
Wostok Władywostok
44 : 46
Turbina Bałakowo
17:00
Mega Łada Togliatti
56 : 36
STK Baszkiria Oktiabrskij
24.08.2017
16:30
Turbina Bałakowo
52 : 39
Wostok Władywostok
07.09.2017
14:30
STK Baszkiria Oktiabrskij
46 : 47
Wostok Władywostok
14.09.2017
14:30
STK Baszkiria Oktiabrskij
48 : 42
Wostok Władywostok
16:30
Turbina Bałakowo
39 : 53
Mega Łada Togliatti
21.09.2017
17:00
Mega Łada Togliatti
49 : 43
Turbina Bałakowo
10.10.2017
11:00
Wostok Władywostok
50 : 39
STK Baszkiria Oktiabrskij
25.05.2017
18:00
Speedway Best Pairs w Landshut
27.05.2017
15:20
1. półfinał MEP w Libercu
30.09.2017
21:00
Finał MEP w Lonigo
10.06.2017
15:15
1. półfinał IMEJ w Nagyhalasz
26.08.2017
16:15
Finał IMEJ w Daugavpils
19.06.2017
20:30
Finał IM Wielkiej Brytanii w Manchesterze
25.06.2017
15:00
Runda kwalifikacyjna DPŚ w Rydze
01.07.2017
20:00
1. półfinał DPŚ w King's Lynn
04.07.2017
19:00
2. półfinał DPŚ w Vastervik
01.07.2017
16:00
Finał IM Szwecji w Aveście
29.07.2017
14:15
1. półfinał DMEJ w Daugavpils
05.08.2017
16:00
2. półfinał DMEJ w Abensbergu
31.08.2017
14:30
Finał IM Rosji w Oktiabrskij
31.08.2017
19:00
Griparna Nyköping
46 : 44
Vargarna Norrkoeping
07.09.2017
19:00
Vargarna Norrkoeping
51 : 38
Griparna Nyköping
14.09.2017
19:00
Vargarna Norrkoeping
46 : 44
Vastervik Speedway
21.09.2017
19:00
Vastervik Speedway
50 : 40
Vargarna Norrkoeping
26.09.2017
19:00
Eskilstuna Smederna
41 : 49
Vetlanda Speedway
27.09.2017
19:00
Vetlanda Speedway
36 : 54
Eskilstuna Smederna
30.09.2017
15:00
MSC Brokstedt
45 : 39
Trans MF Landshut Devils
03.10.2017
17:00
Trans MF Landshut Devils
49 : 35
MSC Brokstedt
© 1995-2024
Grupa WP
O firmie
Dla prasy
Prywatność
Ustawienia Prywatności
Reklama
Regulamin
Pogoda
WP RadarOkazji
Horoskopy
Program tv
Telewizja WP
Plotki
Moje IP
Wiadomości
Sport
Imperium gier