John Yeboah robił, co w jego mocy. Pusty przelot po dośrodkowaniu skrzydłowego.

1
2
90+2'

Ivi Lopez może mieć pretensje do samego siebie. Niecelne uderzenie z rzutu wolnego.

3
1
90'

Pięć minut doliczonego czasu.

4
89'

Kibice Rakowa Częstochowa są przygnębieni. Gospodarze są o krok od zdobycia pełnej puli.

2
1
3
1
87'

Gol! Strzelił Juan Munoz. Asystował mu Bartosz Kopacz.

Juan Munoz okazał się być jokerem w talii Waldemara Fornalika. Kilkadziesiąt sekund po wejściu na murawę hiszpański napastnik przedostał się w pole karne i podcinką pokonał Vladana Kovacevicia.

KGHM Zagłębie Lubin
10
5
3
4
5
85'

Niespodzianka wisi w powietrzu. Zagłębie stara się opóźniać grę.

2
2
83'

Dawid Kurminowski mógł zamknąć mecz. Snajper przegrał pojedynek sam na sam z Vladanem Kovaceviciem.

1
82'
81'

Tomasz Pieńko przeprowadził efektowny rajd. Młodzieżowy reprezentant nieco przeszarżował.

1
2
79'

Oblężenie pola karnego Zagłębia Lubin. Zawodnicy Waldemara Fornalika dzielnie się bronią.

1
77'

Tomasz Makowski miał drobny problem. Autor asysty pozostanie jednak na placu gry.

1
75'

Znowu Stratos Svarnas w akcji. Środkowy obrońca trafił wprost w interweniującego bramkarza.

2
1
1
1
84'
73'

O włos od gola samobójczego. Bardzo niepewna interwencja Aleksa Ławniczaka.

3
1
2
71'

Czas ucieka Rakowowi. Częstochowianie mają więcej argumentów po przerwie, ale brakuje im skuteczności.

1
2
1
82'
82'
66'

Bartosz Kopacz popełnił duży błąd. Gracz Zagłębia będzie pauzował w następnej kolejce.

1
65'
1
1
64'

Groźne starcie. Ante Crnac zderzył się z Michałem Nalepą i mamy krótką przerwę.

1
62'

Raków przeprowadził szturm na bramkę. Sokratis Dioudis popisał się kapitalną paradą po strzale głową Bogdana Racovitana.

1
1
1
61'
3
2
60'

Przede wszystkim Zagłębie chce oddalić grę od własnej bramki. Po wejściu ma murawę Tomasz Pieńko zabawił się z rywalem.

8
2
1
3
2
58'
57'

Jean Carlos nie potrafi sforsować defensywy Zagłębia. Znowu przegrał pojedynek.

1
53'

1
51'

Mateusz Wdowiak miał kolejną okazję. Zawodnik Zagłębia strzelał głową i nie trafił w światło bramki.

6
4
2
4
4
50'

Jean Carlos Silva zaliczył wpadkę. Wahadłowy nieudolnie próbował przyjąć piłkę. Po chwili wywalczył rzut rożny.

1
3
2
1
48'

Ben Lederman spróbował swoich sił z dystansu. Uderzył jednak obok słupka.

3
2
3
2
47'

Raków Częstochowa musi gonić wynik. Po przerwie pomóc w odrabianiu strat ma John Yeboah.

5
2
1
1
czas Druga połowa
46'
2
1
2
3
Czy Zagłębie utrzyma jednobramkowe prowadzenie?
9
6
3
3
5
45'

Daniel Stefański przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

5
3
1
10
10
43'

Kacper Chodyna jest wiodącą postacią drużyny z Lubina. W swoim dorobku ma już sześć trafień oraz dziewięć asyst.

8
2
2
2
3
41'

Gol! Strzelił Kacper Chodyna. Asystował mu Tomasz Makowski.

Niespodzianka na terenie Zagłębia Lubin! Tomasz Makowski świetnie wypatrzył w polu karnym Kacpra Chodynę, który uderzał z ostrego kąta, lecz zmieścił piłkę przy wewnętrznej części lewego słupka.

36
18
6
10
16
39'

1
37'

Zagłębie chce uspokoić grę. Podopieczni Waldemara Fornalika cierpliwie wymieniają podania.

2
2
2
2
1
35'

Ante Crnac szukał pozycji do strzału przed polem karnym. Daniel Stefański zasygnalizował spalonego.

1
2
1
2
4
33'

Michał Nalepa oddał strzał głową. Vladan Kovacević był na posterunku.

10
5
2
1
1
32'

Kacper Chodyna przegrał pojedynek szybkościowy z Jeanem Carlosem. Skrzydłowy może pluć sobie w brodę.

5
3
1
2
2
31'

Ante Crnac pogubił się w polu karnym. Napastnik próbując oddać strzał, sfaulował Michała Nalepę.

1
1
1
3
29'
4
1
3
4
2
28'

Erick Otieno doznał niebezpiecznie wyglądającej kontuzji mięśniowej. Reprezentant Kenii od razu poprosił o zmianę.

1
1
3
4
2
27'

Nikt nie przeciął toru lotu piłki po wrzutce Ericka Otieno. Wahadłowi napędzają grę Rakowa.

4
2
3
25'

Niepewna interwencja Vladana Kovacevicia. Po chwili bramkarz naprawił swój błąd.

3
5
3
23'

Składna akcja Zagłębia Lubin. Mateusz Wdowiak fatalnie przestrzelił po zagraniu Kacpra Chodyny.

6
4
1
2
1
21'

Po starciu z rywalem ucierpiał Fran Tudor. Kapitan "Medalików" chce jednak kontynuować grę.

5
1
2
5
19'

Bartosz Nowak dogrywał z rzutu rożnego. Niewielkie zamieszanie, ale nic z tego nie wyszło.

1
1
3
2
17'

Raków zbliża się do pola karnego Zagłębia Lubin. Defensywa gospodarzy ma coraz większe problemy.

9
4
2
2
2
15'

Nieporozumienie Ericka Otieno z Ante Crnacem. Napastnik nie zareagował w porę na podanie kolegi.

3
4
3
3
4
13'

Raków Częstochowa walczy o miejsce na podium. W chwili obecnej zespół Dawida Szwargi jest piątą siłą ligi.

7
6
7
2
2
11'

Powoli zarysowuje się przewaga częstochowian. Raków stara się prowadzić grę.

7
5
4
8
7
9'

Erick Otieno miał wyborną szansę. Wahadłowy Rakowa spudłował, podobnie jak wcześniej Ante Crnac.

3
2
5
8
5
7'

Widać trochę niedokładności w grze obu drużyn. Raków szuka kolejnej akcji bramkowej.

4
2
1
2
3
5'

Fran Tudor ostudził zapał rywali. Tylko rzut rożny dla "Miedziowych".

4
3
3
2
2
3'

To mogła być bramka! Ante Crnac przeprowadził indywidualną akcję i strzelił tuż obok lewego słupka.

4
4
3
3
6
2'

Ofensywny początek Zagłębia Lubin. Dawid Kurminowski od pierwszej minuty szuka sobie miejsca.