Kto rywalem Mateusza Masternaka?

4 marca podczas gali w Dzierżoniowie na ring powróci Mateusz Masternak (37-4, 26 KO). Kto będzie rywalem byłego mistrza Europy? Do potyczki z "Masterem" przymierzani są Leon Harth (14-2, 10 KO) z Niemiec i Aleksandr Kubicz (9-2, 6 KO) z Rosji.

Piotr Jagiełło

Obaj potencjalni oponenci mają za sobą występy w Polsce. Leon Harth w grudniu ubiegłego roku gościł we Wrocławiu, po dwunastu rundach przegrywając jednogłośnie na punkty z Krzysztofem Włodarczykiem (112-116, 112-116 i 113-115). Byłaby to okazja do korespondencyjnego starcia z "Diablo".

Drugi z wymienionych, Aleksandr Kubicz, w maju 2016 roku w Szczecinie solidnie przetestował Michała Cieślaka. Rosjanin został zastopowany w dziewiątej rundzie, ale do momentu przerwania dzielnie stawiał opór faworyzowanemu zawodnikowi.

Dla Mateusza Masternaka start w Dzierżoniowie na gali grupy Tymex Boxing będzie pierwszym występem po blisko rocznej przerwie.

Czy Mateusz Masternak w 2017 roku stoczy co najmniej trzy walki?