Euro 2016. Zlatan Ibrahimović: Chiellini byłby w szpitalu, gdybym miał z nim problem

Zlatan Ibrahimović w trakcie piątkowego meczu (Szwecja - Włochy 0:1) wyglądał na niezadowolonego po starcu Giorgio Chielliniego na Johnie Guidettim. Gwiazdor zapewnił, że nie ma do Włocha pretensji.

Karol Borawski
PAP/EPA / EPA/FEHIM DEMIR

Szwedzi przegrali z Włochami 0:1 po dwóch kolejkach Euro 2016 mają na koncie zaledwie punkt. Zlatan Ibrahimović, podobnie jak reszta jego kolegów, w tym spotkaniach nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę.

Po spotkaniu doświadczony napastnik, który w ostatnim sezonie występował w barwach Paris Saint-Germain, został zapytany o jedną z sytuacji z meczu. Po ostrym wejściu Chielliniego na Guidettim gwiazdor wyglądał na mocno niezadowolonego.

- Wszystko jest w porządku. Byłby w szpitalu, gdybym miał z nim problem - wypalił reprezentant Szwecji.

Ibrahimović zabrał głos na temat meczu, w którym Włosi wygrali po golu Edera w 89 minucie gry. - Ten mecz pokazał, że przeciwko tak świetnej drużynie jak Włosi trzeba grać 90 minut. Granie przez 89 minut nie wystarczy, trzeba być ostrożnym przez cały mecz - dodał.

W ostatniej kolejce fazy grupowej Szwedzi zmierzą się z reprezentacją Belgii.