Francja
13' Olivier Giroud  (1:0) 20' Paul Pogba  (2:0) 43' Dimitri Payet  (3:0) 45' Antoine Griezmann  (4:0) 59' Olivier Giroud  (5:1) 75' Samuel Umtiti
Islandia
56' Kolbeinn Sigthorsson  (4:1) 58' Birkir Bjarnason 84' Birkir Bjarnason  (5:2)
0
Koniec. Pewny awans Francji, ale po przerwie Islandczycy pokazali się z dobrej strony i godnie pożegnali się z Euro 2016!
Pogramy jeszcze przez 2 minuty.
0
Antoine Griezmann był w dobrej sytuacji, ale przekombinował i stracił piłkę.
0
3
Głową metr obok słupka uderzył Sverrir Ingi Ingason. Gra Francuzów w defensywie pozostawia po przerwie sporo do życzenia.
0
Mógł paść trzeci gol dla Islandii, ale Mangala wybił piłkę sprzed nóg zawodnika Islandii, który składał się do strzału niemal do pustej bramki.
1
Zdenerwowani Francuzi chcieli szybko zdobyć szóstego gola. Moussa Sissoko uderzył mocno, ale niecelnie.
1
Gol! Strzelił Birkir Bjarnason. Asystował mu Ari Freyr Skulason. Islandia jeszcze walczy! Dośrodkowanie z lewej strony, błąd w kryciu Evry i Bjarnason głową zdobył bramkę!
3
0
Emocje jak na rybach, posprzątane i wszyscy czekają na koniec tego jednostronnego spotkania.
0
Francja. Schodzi: Dimitri Payet. Wchodzi: Kingsley Coman.
0
Trwa otwarty mecz, istnieją spore szanse, że obejrzymy jeszcze co najmniej jednego gola.
0
0
Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti.
1
0
Kontra Francuzów, Payet zamiast podawać do partnerów zdecydował się na indywidualną akcję i został zablokowany. Efektem jedynie rzut rożny dla Trójkolorowych.
2
Kontra Francuzów, ale zbyt wiele podań "zabiło" akcję. To powinien być kolejny gol dla Trójkolorowych.
2
Islandczycy domagali się rzutu karnego, ale arbiter nakazał grać dalej.
4
Po wrzutce z rogu głową uderzał Sverrir Ingi Ingason, Hugo Lloris zdołał wybić piłkę na kolejny korner.
0
Futbol na "tak".
0
Groźnie pod bramką Francuzów. Uderzał Alfred Finnbogason, ale strzelił metr ponad poprzeczką.
0
0
Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Dimitri Payet. Błyskawiczna odpowiedź Francuzów! Dośrodkował z rzutu wolnego Payet, bramkarz nie wyszedł do piłki, a Giroud głową zdobył gola!
2
Żółtą kartkę otrzymał Birkir Bjarnason.
1
Gol! Strzelił Kolbeinn Sigthorsson. Asystował mu Gylfi Sigurdsson. Islandia uratował honor. Dośrodkowanie z prawej strony na piąty metr, a tam Sigthorsson wbił piłkę do siatki!
4
Sprzed pola karnego uderzył Johann Berg Gudmundsson, ale odchylił się przed strzałem i przymierzył bardzo niecelnie.
0
Z dystansu uderzył Paul Pogba, piłka przeleciała obok słupka. Islandia bez wiary, bez większych chęci.
0
Groźnie w polu karnym Islandii. Antoine Griezmann nie zdołał oddać strzału, ale uczynił to Dimitri Payet, ale wyraźnie przestrzelił.
0
Pierwsze reakcje z Anglii.
0
Francuzi spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie, szanują piłkę. Islandczycy niezbyt aktywni na połowie Trójkolorowych.
0
Rzeź, tzn. mecz wznowiony po przerwie.
2
0
0
Nadszedł czas pożegnań, podziękowań. "Czarny koń" Euro 2016 prawie za burtą.
0
Przerwa. Sędzia zakończył pierwszą część...rzezi niewiniątek. D E K L A S A C J A !
Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Paul Pogba. Pogba zagrał z własnej połowy, Giroud przepuścił piłkę między nogami, a Griezmann znalazł się w sytuacji sam na sam i spokojnie przelobował bramkarza!
5
Gol! Strzelił Dimitri Payet. Asystował mu Antoine Griezmann. 2:0 niebezpieczne? No, to mamy 3:0! Giroud zgrał piłkę głową do Griezmanna, ten podał do Payeta, który z ok. 17 metrów uderzył do bramki.
4
0
Wrzutka z rzutu wolnego, Hugo Lloris zachował duży spokój, na dużym ryzyku wyczekał na linii i złapał piłkę.
1
Składna akcja Francuzów, w końcowej fazie Dimitri Payet wycofał przed pole karne, a tam z woleja uderzył Blaise Matuidi. Ten jednak źle trafił w piłkę i wyraźnie przestrzelił.
1
Na boisku niewiele się dzieje, więc na rozluźnienie dowcip dnia, a może nawet miesiąca...
0
Francuzi rozgrywają piłkę, Islandczycy biegają za nimi. Taki obraz meczu obserwujemy już od kilku minut.
1
Trójkolorowi kontrolują spotkanie, chyba tylko kataklizm w ich grze mógłby zabrać im awans. Oczywiście pamiętamy, że jescze godzina gry przed nami.
0
Islandii niezwykle ciężko będzie pokonać Francuzów, którzy póki co rozgrywają swój najlepszy mecz podczas Euro 2016.
0
Po dwóch ciosach Islandia powoli staje na nogi i zaczyna pokazywać pazurki. Co na to Francuzi?
0
Szansa! Aj Jezus Maria! Przedłużenie piłki i z sześciu metrów Jon Dadi Bodvarsson uderzył tuż ponad bramką. Islandczykowi zabrakło kilku centymetrów, aby precyzyjniej przymierzyć w trudnej sytuacji.
0
Kibice gospodarzy Euro już fetują, na trybunach rozlega się "Marsylianka". Czy Islandia będzie się w stanie jeszcze podnieść? Póki co niewiele na to wskazuje.
0
Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Antoine Griezmann. Francja podwyższyła prowadzenie! Z rzutu rożnego precyzyjnie dośrodkował Griezmann, a najwyżej do piłki wyskoczył Pogba!
3
Wrzutka w pole karne Francuzó, główkował Jon Dadi Bodvarsson, ale strzał potylicą złapał Lloris.
0
Starają się odpowiedzieć Islandczycy, dośrodkowanie w pole karne, ale zbyt głębokie i Hugo Lloris spokojnie złapał piłkę.
0
Już mamy pierwsze komentarze po golu na 1:0.
0
Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Blaise Matuidi. Błąd w ustawieniu defensywy Islandii. Piłkę za plecy obrońców wrzucił Matuidi, a Giroud w sytuacji sam na sam zdobył gola!
3
Pewne jest, że z gry Islandczyków zadowolony jest... Kazimierz Węgrzyn. Silni zawodnicy nie odpuszczają żadnej piłki, kilka legendarnych wiaderek z witaminami musieli spożyć przed meczem!
0
Birkir Bjarnason uderzył z ok. 20 metrów, ale źle trafił w piłkę i ta minęła cel. Gdyby lepiej strzelił, wówczas mogło być bardzo gorąco!
0
Ekspert wie!
1
Z prawej strony groźnie dośrodkował Moussa Sissoko Hannes Halldorsson wyszedł do piłki i złapał ją.
0
Ładne rozegranie piłki przed polem karne zakończone płaskim strzałem sprzed pola karnego Dimitria Payeta. Bramkarz na raty złapał uderzenie.
0
Islandczycy od początku grają wysokim pressingiem i starają się przeprowadzać akcje. Trójkolorowi póki co spokojnie, szanują piłkę.
0
Hugo Lloris obronił płaski strzał. Z pola karnego uderzył Gylfi Sigurdsson.
0
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Islandii, ale sędzia przerwał grę. Faul w ataku.
0
Mamy również informację, że część Francuzów śledzi przebieg meczu na naszym portalu.