Ale pudło w meczu Holandia - Austria! To musiał być gol (WIDEO)

Memphis Depay strzelił jedyną bramkę w pierwszej połowie meczu Holandia - Austria na Euro 2020, choć pod koniec tej części gry miał jeszcze znakomitą szansę na drugiego gola. Zamiast tego zaliczył spektakularne pudło.

PS
Koszmarne pudło Depaya Twitter / TVP Sport / Koszmarne pudło Depaya
Memphis Depay pewnie wykorzystał rzut karny w 11. minucie meczu Holandia - Austria podczas Euro 2020. Wcześniej interweniował VAR i to właśnie po dokładnym sprawdzeniu sytuacji, sędzia przyznał "jedenastkę" Holendrom.

Depay miał jeszcze drugą znakomitą szansę na gola. W 40. minucie dostał podanie od Wouta Weghorsta, był sam, trzy metry od bramki, a wystrzelił piłkę wysoko ponad bramką. Trener Frank de Boer tylko złapał się za głowę, a na trybunach słychać było jęk zawodu.

"Ależ pudło! Powinno być 2:0!" - krzyknął komentujący ten mecz w Telewizji Polskiej Maciej Iwański.