Ogromne emocje w Chorzowie! Constract nie dał szans Red Devils

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Na zdjęciu: Constract Lubawa
Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Na zdjęciu: Constract Lubawa

W Futsal Ekstraklasie zakończyła się 10. kolejka. Kapitalną końcówkę rozegrały w Chorzowie drużyny Clearexu i Dremana Opole Komprachcice. Wysoko wygrał Constract Lubawa.

W Futsal Ekstraklasie w niedzielę rozegrano dwa spotkania kończące 10. kolejkę.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

Nie było większych emocji w Lubawie. Constract już po kwadransie prowadził z Red Devils Chojnice 7:0. Później gospodarze oszczędzali rywala i więcej bramek w potyczce kibice już nie zobaczyli.

Ogromne emocje były natomiast w Chorzowie. Po zmianie trenera Clearex zaczął punktować, ale rywal Dreman Opole Komprachcice to aktualnie ścisła czołówka ligi. Początek sezonu goście mieli przeciętny, ale obecnie prezentują coraz lepszą formę.

Do przerwy był remis 1:1. Po zmianie stron na gola Clearexu trafieniem odpowiadał Dreman. W 37. minucie Łukasz Biel trafił na 4:3 dla chorzowian. Wtedy siłę pokazali opolanie, którzy w trzy minuty zdobyli trzy bramki i wygrali 6:4!

11. seria rozgrywana będzie w najbliższą środę, sobotę i niedzielę. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.

Wyniki niedzielnych meczów 10. kolejki Futsal Ekstraklasy:

Clearex Chorzów - Dreman Opole Komprachcice 4:6 (1:1) Mizgajski 18', Brocki 23', Burduja (sam.) 27', Biel 37' - Iwanow 8', 25', Chuva 35', Elsner 38', Felipe 38', Szypczyński 40'

Constract Lubawa - Red Devils Chojnice 7:0 (7:0) Kriezel 4', Jankowski 5', Chano 8', 8', Raszkowski 10', 14', 15'