Widzew Łódź umocnił się w ósemce Fogo Futsal Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki

W czwartkowy wieczór Widzew Łódź uczynił kolejny krok w kierunku play-off. Zespół, na początek 18. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy, pokonał w Toruniu FC Reiter 8:3.

Po weekendowej przerwie na mecze Pucharu Polski do gry wróciły drużyn Fogo Futsal Ekstraklasy. Spotkania 18. kolejki, oprócz czwartku, rozgrywane będą w sobotę i niedzielę.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Seria rozpoczęła się w Toruniu. FC Reiter wciąż nie może być pewny utrzymania, ale sześć punktów przewagi nad 14. lokatą daje pewien komfort. Z kolei Widzew walczy o prawo gry w play-off.

Łodzianie w czwartkowy wieczór uczynili kolejny krok w kierunku fazy pucharowej. Goście już do przerwy zapewnili sobie komfort, kiedy prowadzili 4:1.

W 2. części gry torunianie trafili na 2:4, później jednak Widzew punktował rywala, prowadził 7:2. W ostatniej minucie gospodarze zdobyli trzecią bramkę, na otarcie łez, na którą raz jeszcze odpowiedzieli przyjezdni.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

18. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

FC Reiter Toruń - Widzew Łódź 3:8 (1:4) Pablo 11', 40', Vindas 26' - Dregier 45', 31', 40', Kucharski 17', 19', Freitas 19', Krzempek 34', Januszewki 36'