Legia Warszawa otrzymała lekcję futsalu

Zakończyła się 20. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Wysoko wygrał mistrz Polski Constract Lubawa. Podobnie jak wicemistrz Rekord Bielsko-Biała.

Michał Piegza
 Materiały prasowe / Łukasz Leski /
W niedzielę dokończona została 20. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Odbyły się trzy potyczki.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Sporo emocji było w Toruniu. W poprzedniej kolejce gospodarze przegrywali w Chorzowie 0:3, ale mecz wygrali. W niedzielę zawodnicy FC Reiter w batalii z Akademikami z Warszawy w końcówce wydarli rywalom wygraną. AZS UW Darkomp prowadził do 38. minuty. Dzięki remisowi 2:2 obie drużyny o punkt zmniejszyły straty do 8. lokata.

Plasująca się na wspomnianym miejscu Legia Warszawa miała trudne zadanie. Z wizytą do stolicy udał się mistrz Polski Constract. Lubawianie dali miejscowym lekcję futsalu zwyciężając 9:3.

Po kolejne trzy punkty sięgnął Rekord. Bielszczanie podejmowali Dremana i do przerwy prowadzili 1:0. W 2. części goście wyrównali. Wicelider do końca walczył o komplet punktów i w ostatnich pięciu minutach zdobył trzy gole.

20. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Legia Warszawa - Constract Lubawa 3:9 (1:4)
Klaus 15, Davidson 17', Grzyb 35' - Dosa 6', Lemos 7', Everton 9', 32', Mrowiec 15', 29', Sendlewski 28', Lisowski 34', Jankowski 38'

FC Reiter Toruń - AZS UW Darkomp Wilanów 2:2 (1:2)
Sławkowski 17', Rodriguez 38' - Netinho 15', Żmiiwskyi 18'

Rekord Bielsko-Biała - Dreman Opole Komprachcice 4:1 (1:0) Henrique 13', Rakić 35', Budniak 37', Zastawnik 40' - Deyvisson 21'

16. Sośnica Gliwice 20 4 24:86 0 4 16

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Ruch Chorzów pogodzony z degradacją. "Tym meczem zakończyliśmy udział w lidze"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)