Ależ tam się działo! Zobacz, jak Legia rozprawiła się z Widzewem [WIDEO]

Bardzo dużo emocji zagwarantował mecz 22. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa - Widzew Łódź. Ostatecznie "Wojskowi" świętowali triumf 3:1.

Mateusz Domański
Legia Warszawa pokonała Widzew Łódź YouTube / Futsal Ekstraklasa / Legia Warszawa pokonała Widzew Łódź
Niesamowitą dramaturgię miał hitowy pojedynek 22. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Legia Warszawa praktycznie od samego początku do końca toczyła zacięty bój o punkty z Widzewem Łódź.

Lepiej w ten mecz weszli przyjezdni. W trzeciej minucie na listę strzelców wpisał się Norbert Dregier. Jego pierwsze uderzenie z rzutu wolnego co prawda zostało zablokowane, ale drugi strzał zaskoczył Tomasza Warszawskiego.

Utrata bramki mocno rozzłościła gospodarzy. Wyrównali w 18. minucie, gdy sposób na pokonanie Kamila Izbiańskiego znalazł Sergio Monteiro.

W drugiej partii trafiali już tylko zawodnicy warszawskiej Legii. Najpierw uczynił to Michał Klaus, a później - Rui Pinto. Dzięki temu miejscowi wygrali ten mecz 3:1.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)