Futsal: Pechowy remis Polaków

W pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich reprezentacja Polski w futsalu zremisowała z Holandią. Decydującego gola kadrowicze stracili w ostatniej minucie gry.

Michał Piegza
Niewiele zabrakło reprezentacji Polski do pokonania w Montesilvano w towarzyskim spotkaniu Holandii. Spotkanie świetne rozpoczęli Oranjes, którzy w 3. minucie objęli prowadzenie. Po piętnastu sekundach jednak nasi reprezentanci doprowadzili do remisu.

W 7. minucie było już 2:1 dla biało-czerwonych, kiedy Daniel Krawczyk sprytnym uderzeniem trafił do siatki. Do szczęścia Polakom zabrakło niewiele. Nasi reprezentanci długo odpierali ataki Holendrów. 24 sekundy przed końcem spotkania do remisu doprowadził Mats Velseboer.

W środę Polacy zagrają w Teramo z reprezentacją Włoch.
Polska - Holandia 2:2 (2:1)
0:1 - El Ghaunouti 3' 1:1 - Bouyouzan (sam.) 3' 2:1 - Krawczyk 7' 2:2 - Velseboer 40'

Polska: Widuch, Nawrat - Kubik, M. Wojciechowski, Budniak, Solecki, Krawczyk, Mikołajewicz, Śmiałkowski, Kiełpiński, Mizgajski, S. Wojciechowski, Łopuch, Seget.

Holandia: van Maasbommel, Kuyk - El Ghaunouti, Ceyar, El Morabiti, Attaibi, Bouyouzan, El Hattach, Mossaoui, Velseboer, Bouzambou, Amrani, Beslija, Bouzambou.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)