Futsal: męki Pogoni '04 Szczecin

Dopiero w końcówce meczu w Chojnicach, z zamykającym tabelę Red Devils, futsaliści Pogoni '04 Szczecin zdobyli gola na wagę wygranej.

Michał Piegza
PRESSFOCUS/NEWSPIXPL Newspix / PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS/NEWSPIX.PL
Ostatni w ekstraklasie futsalu Red Devils Chojnice doznał kolejnej porażki. Czerwone Diabły prowadziły nawet do przerwy z Pogonią '04, ale chwilę po zmianie stron szczecinianie doprowadzili do wyrównania.

Na decydujące trafienie kibice musieli czekać aż do 37. minuty. Gola zdobyli goście, którzy wciąż mają podium na wyciągnięcie ręki. Z kolei Red Devils szans na utrzymanie może jeszcze szukać po podziale punktów. Straty zespół z Chojnic ma już jednak ogromne.

Za nami dopiero trzy spotkania 15. kolejki. Pozostałe mecze rozegrane zostaną w poniedziałek. 16. seria odbędzie się natomiast za dwa tygodnie.

Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 1:2 (1:0) Kaźmierczak 7' - Jakubiak 23', Kubik 37'