Futsal: w meczu kolejki górą Rekord Bielsko-Biała

W najciekawszym meczu 7. kolejki ekstraklasy futsalu górą mistrz Polski. Rekord miał problemy z Clearexem, ale ostatecznie zwyciężył jedną bramką, 4:3.

Michał Piegza
futsaliści Rekordu Bielsko-Biała Newspix / Jakub Ziemianin / Na zdjęciu: futsaliści Rekordu Bielsko-Biała
Sporo emocji było na rozpoczęcie 7. kolejki. Na potyczkę z mistrzem Polski Rekordem przyjechał Clearex, który w poprzednich rozgrywkach był jedynym zespołem, który pokonał gospodarzy. Chorzowianie w trwającym sezonie mają wysokie aspiracje, ale tracą punkty u siebie.

Bielszczanie myślami są już przy meczach grupowych Ligi Mistrzów, gdzie w nadchodzącym tygodniu zagrają w Barcelonie.

W piątkowym spotkaniu to goście trafili jako pierwsi, jednak w ostatniej minucie 1. połowy dwa gole zdobył Rekord. Clearex odpowiedział rywalom po przerwie. Przy stanie 2:2 pewne było, że ten kto zdobędzie kolejnego gola, będzie o krok od wygranej. Trafił Rekord, który chwilę później podwyższył prowadzenie. Chorzowian stać było już tylko na kontaktowego gola.

Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów  4:3 (2:2) Popławski 20', Bondar 20', Alex 34', Biel 36'  - Seget 13', Leszczak 22, Ivanov 39'