Puchar Polski w futsalu. Dwa zespoły krok od finału

Za nami pierwsze mecze półfinałowe rozgrywek o Puchar Polski w futsalu. Bliżej decydujących potyczek są zespoły Piasta Gliwice i Red Dragons Pniewy.

Michał Piegza
futsaliści Red Dragons Pniewy cieszą się z gola WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: futsaliści Red Dragons Pniewy cieszą się z gola
Ze sporymi zaliczkami do rewanżów przystępować będą futsaliści Piasta Gliwice i Red Dragons Pniewy. Obydwa zespoły w pierwszych meczach półfinałowych rozgrywek o Puchar Polski rywala pokonywały różnicą kolejno trzech i dwóch goli.

Sporo emocji wzbudzała batalia gliwiczan z Clearexem, który wcześniej wyeliminował Rekord Bielsko-Biała. W potyczce do przerwy był remis, ale w 2. połowę świetnie wszedł Piast. Gospodarze zdobyli trzy gole i wygrali 4:1.

Dziesięć bramek padło w drugim spotkaniu. Red Dragons Pniewy 6:4 ograł ligowego nowicjusza LSSS Lębork i jedną nogą jest w finale.