Puchar Polski w futsalu. Po pierwszym finale niewiele wiadomo. Szalona pogoń Red Dragons

Sześć goli padło w pierwszym finałowym meczu Pucharu Polski. W Pniewach Red Dragons 3:3 zremisował z Piastem Gliwice. Rewanż zaplanowano na 3 maja.

Michał Piegza
futsaliści Red Dragons Pniewy cieszą się z gola WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: futsaliści Red Dragons Pniewy cieszą się z gola
Po pierwszej połowie pierwszego finałowego meczu rozgrywek Pucharu Polski w futsalu wydawało się, że sprawa zwycięzcy będzie szybko rozstrzygnięta.

Po dwudziestu minutach Piast Gliwice prowadził w Pniewach z Red Dragons 3:0. Po przerwie jednak gospodarze doprowadzili do remisu.

O tym która z drużyn sięgnie po trofeum dowiemy się w poniedziałek. Wówczas w Gliwicach rozegrane zostanie spotkanie rewanżowe.

Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 3:3 (0:3)