Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Eleonor_

W Monte Carlo jest wieczorem chłodno,aktualnie jedynie 57 °Fahrenheita!
Rafa powinien ubrać dres, gdyż mięśnie błyskawicznie stygną xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Pojedynek idzie ciężko, ale to było do przewidzenia, bowiem Diego Sebastian Schwartzman,to specjalista jednej nawierzchni właśnie mączki,sporadycznie gra także na hardzie,ale w ogóle nie gra na trawie xd

| Odpowiedz

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Dla odmiany dał się złamać teraz 2-1 :( Edit: 2-3 Rafa daje ciała...

blokuj
ֆzαкαlucћ

3-0 Urugwajczyk prowadzi, pewnie będą trzy sety i mecz Novaka jeszcze później będzie ;)
To gdzie teraz lukasz tenis Motylku, piłka też tam jest?

| Odpowiedz

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

No właśnie mam ich na streamie;) Jakoś mnie nie interesują, bo mam już niepokój przed Novakiem z Davidem!

blokuj
marzami

To spokojnie poczekam, teraz tam gdzie mam rozpisany mecz Novaka grają inni i się przestraszyłam;)
Nic się nie stało, że nie zauważyłeś, też tak mam czasami, pewnie częściej niż Ty:)
Ps. To jeszcze spokojnie kawkę wypiję sobie teraz;)