Kolejny dobry występ Zyskowskiego juniora

Znów z dobrej strony na rzymskim Campie pokazał się Jarosław Zyskowski junior, który w drugim meczu zdobył 14 punktów dla swojej drużyny.

Mateusz Zborowski
W drugim meczu Ligi Letniej rozgrywanej w stolicy Włoch ekipa Jarosława Zyskowskiego juniora odniosła kolejne zwycięstwo. Polak po raz kolejny zaprezentował się z bardzo dobrej strony i tym razem był drugim najlepszym strzelcem swojego zespołu.
Po wczorajszym znakomitym występie w kolejnym meczu już wzięli sobie "Zyzia" pod opiekę. Mimo tego były gracz Polskiego Cukru Toruń rozkręcał się z minuty na minutę. W pierwszej połowie zdobył tylko 5 punktów, ale w kolejnej dołożył kolejne 9 oczek i ostatecznie zakończył mecz jako drugi strzelec swojej ekipy, która pokonała rywali 77:70.

Mimo niewielu oddanych rzutów trzeba docenić, że na wszystkie oddane tylko dwa nie znalazły drogi do kosza, a trener rywali desygnował do gry przeciwko Zyskowskiego obrońcę, który niczym "plaster" pilnował go przez całe spotkanie.

Zyskowski junior w całym meczu zanotował 14 punktów (3/4 za 2, 2/3 za 3 i 2/2 z linii osobistych) oraz dołożył 3 zbiórki. Pierwszym strzelcem w jego zespole był Giedrius Staniulis, który zdobył 25 oczek.

Póki co wychowanek Śląska Wrocław zostawia po sobie bardzo dobre wrażenie, a w sobotę czeka go kolejne spotkanie. Aby tak samo dobre jak dwa poprzednie.