Lekkoatletyka. Wielki wyczyn Justyny Święty-Ersetic. Zdobyła trzy medale!

To był kapitalny wieczór w wykonaniu Justyny Święty-Ersetic, która zdobyła w ostatnim dniu halowych mistrzostw Polski w lekkoatletyce aż trzy złote medale. A wszystko w niecałe dwie godziny. "Niemożliwe" - napisała na Instagramie.

Karol Wasiek
Justyna Święty-Ersetic Newspix / Michał Chwieduk / Na zdjęciu: Justyna Święty-Ersetic
Koncert Justyny Święty-Ersetic był ozdobą ostatniego dnia 64. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Podopieczna trenera Aleksandra Matusińskiego zdobyła trzy złote medale.

Najpierw zajęła ex aequo pierwsze miejsce na 200 metrów. Zarówno jej, jak i Marlenie Goli zmierzono ten sam czas (23,64). Po 20 minutach Święty-Ersetic okazała się najlepsza w biegu na 400 metrów.

Trzecie złoto zawodniczka dołożyła wraz z koleżankami z klubu w rywalizacji sztafet 4x200 m. Wszystkie medale uzyskała... w niecałe dwie godziny.

"Niemożliwe" - napisała na Instagramie Święty-Ersetic, która pokazała wszystkie trzy złote medale.

- Cieszy rekord życiowy na 200 m. Teraz dwa tygodnie w domu. Później jedziemy na obóz do RPA, żeby szykować się do sezonu letniego - cytuje jej wypowiedź "Polska Agencja Prasowa".

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.