Adam Buksa zachwyca nocą w MLS!

W nocy w MLS Cincinati podejmowało na własnym stadionie New England Revolution. W składzie gości od pierwszych minut grał Adam Buksa. Polski napastnik kolejny raz zachwycił obserwatorów z całego świata.

Rafał Sierhej
Adam Buksa z golem Twitter / WP SportoweFakty / Adam Buksa z golem
Cincinnati przegrało 2:3 na własnym stadionie z New England Revolution. Swój bardzo duży udział w zwycięstwie przyjezdnych miał Adam Buksa.

Polski napastnik popisał się fenomenalnym golem strzelonym piętką. W 43 minucie reprezentant Polski doskonale odnalazł się w polu karnym rywali i niespodziewanie w stylu Roberta Lewandowskiego strzelił spektakularnego gola.

Dla Buksy było to już siódme trafienie w 10 rozegranym meczu. Polak zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi. Dodatkowo ma na swoim koncie także dwie asysty.

Wcześniej wiele mówiło się o potencjalnym transferze Buksy do europejskiego klubu. W nocy pokazał, że potrafi strzelać gole nie tylko głową, ale uczy się także od "Lewego". To może jedynie przyspieszyć potencjalne ruchy wokół polskiego napastnika.