Jest niesamowity! Tak Robert Lewandowski skompletował hat-tricka!

Wymarzony debiut Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie, w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W 67. minucie meczu z Viktorią Pilzno, napastnik skompletował hat-tricka.

PS
Lewandowski z trzecią bramką w LM Twitter / Polsat Sport / Lewandowski z trzecią bramką w LM
FC Barcelona edycję 2022/23 Ligi Mistrzów rozpoczęła spotkaniem z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie - Viktorią Pilzno. Dominacja zespołu z Katalonii widoczna była od pierwszych momentów rywalizacji. A główną rolę wśród gospodarzy odgrywał Robert Lewandowski.

W 34. minucie reprezentant Polski popisał się precyzyjnym strzałem, podwyższając prowadzenie FC Barcelony na 2:0. Jeszcze przed przerwą Lewandowski po raz kolejny wpisał się na listę strzelców - tym razem główką zamknął dośrodkowanie Ousmane'a Dembele.

Na tym się nie skończyło. 34-latek polował na hat-tricka i skompletował go w 67. minucie. Lewandowski otrzymał piłkę przed polem karnym i znów precyzyjnie przymierzył, przełamując ręce Jindricha Stanka.