Co ze zdrowiem Fabiańskiego? Menadżer zabrał głos

Łukasz Fabiański nie dokończył meczu z Nottingham Forest (4:0). Po ostatnim gwizdku David Moyes przyznał, że bramkarz West Ham United ma problem z oczodołem.

Rafał Szymański
kontuzjowany Łukasz Fabiański Getty Images / Steve Bardens / Na zdjęciu: kontuzjowany Łukasz Fabiański
Sobotni mecz nie ułożył się po myśli Łukasza Fabiańskiego, choć były reprezentant Polski nie dał się pokonać zawodnikom Nottingham Forest. West Ham United pokonał beniaminka Premier League aż 4:0.

Niestety, Fabiański w drugiej połowie został trafiony kolanem przez Brazylijczyka Felipe. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że bramkarz musiał opuścić plac gry, a zastąpił go Alphonse Areola.

Na gorąco po meczu do całej sytuacji odniósł się David Moyes. Menadżer skierował swoje słowa do dziennikarzy obecnych na konferencji prasowej.

- Prawdopodobnie widzieliście, że z okiem Łukasza jest dość kiepsko. Myślę, bardziej martwimy się o okolice jego oczodołu. Przyjrzałem się i miałem wrażenie, że jest w porządku - przekonywał opiekun West Ham United.

Moyes miał twardy orzech do zgryzienia. Po pierwszej połowie Aaron Cresswell wszedł na murawę za kontuzjowanego Vladimira Coufala.

- Coufal ma lekką kontuzję pięty. Czuł ból, ale nie sądziłem, że było aż tak źle. Musiał zostać zmieniony w przerwie - oświadczył szkoleniowiec.

Ostatnio nie dał żyć Lewandowskiemu. "Chcę zabijać na boisku"

Czy Fabiański utrzyma miejsce w podstawowym składzie "Młotów"?