Polski bramkarz bez szans. Kapitalny gol Liverpoolu [WIDEO]

Liverpool pokonał Leicester City 3:1 w meczu 1/16 Carabao Cup (Puchar Ligi Angielskiej). W barwach pokonanej drużyny wystąpił polski bramkarz Jakub Stolarczyk. Spotkanie okraszone zostało trafieniem niezwykłej urody.

Artur Karaszewski
strzał Dominika Szoboszlaia (z lewej), Jakub Stolarczyk (z prawej) Twitter / viaplaysportpl / Na zdjęciu: strzał Dominika Szoboszlaia (z lewej), Jakub Stolarczyk (z prawej)
Jakub Stolarczyk w sierpniu zadebiutował w pierwszym zespole  Leicester City, a w środowy wieczór ponownie znalazł się w wyjściowym składzie. W spotkaniu pucharowym jego zespół musiał jednak uznać wyższość Liverpoolu. Podopieczni Juergena Kloppa odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo.

Mecz ku zaskoczeniu kibiców rozpoczął się od prowadzenia gości. Już w 3. minucie spotkania do siatki Liverpoolu trafił Kasey McAteer. Sensacyjny rezultat utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron wyrównał Cody Gakpo. 20 minut przed końcem regulaminowanego czasu gry niesamowitym uderzeniem popisał się Dominik Szoboszlai. Węgier huknął sprzed pola karnego, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Polski bramkarz nie miał absolutnie nic do powiedzenia (zobaczycie to poniżej).

W końcówce spotkania wynik - na 3:1 dla Liverpoolu - ustalił Diogo Jota.