Kapitalny strzał i gol. Co to była za akcja! [WIDEO]

Lech Poznań w 11. kolejce PKO Ekstraklasy zmierzył się u siebie z Puszczą Niepołomice. Ozdobą spotkania była bramka Jespera Karlstroma.

Piotr Bobakowski
strzał Jespera Karlstroma w meczu z Puszczą Niepołomice Twitter / twitter.com/CANALPLUS_SPORT / Na zdjęciu: strzał Jespera Karlstroma w meczu z Puszczą Niepołomice
W piątkowym meczu PKO Ekstraklasy Lech Poznań - Puszcza Niepołomice (4:1 - relacja TUTAJ) nie brakowało emocji i pięknych bramek.

Do przerwy poznańska drużyna prowadziła (2:1) dzięki trafieniom Adriela Ba Louy i Jespera Karlstroma. Na szczególną uwagę zasługuje gol zdobyty przez szwedzkiego pomocnika Kolejorza.

Akcję w 43. minucie rozpoczął Kristoffer Velde, który założył "siatkę" jednemu z rywali. Następnie Norweg dograł piłkę w pole karne. Tam gospodarz wymienili kilka podań. Futbolówka w końcu trafiła pod nogi Karlstroma, który z ok. 17 metrów huknął na bramkę.

"Kapitalny strzał Jespera Karlstroma! Adriel Ba Loua do gola dopisuje asystę!" - skomentowano na profilu telewizji Canal+ Sport na portalu X (patrz wideo poniżej).

Wynik spotkania w Poznaniu (na 4:1) ustalił w doliczonym czasie gry Antonio Milić (wcześniej - w 51. minucie - do siatki trafi Mikael Ishak).