Pokazał nagranie. Wbił szpilkę kibicom

Polacy w swoim ostatnim występie w 2023 roku pokonali na PGE Narodowym Łotyszy 2:0. Atmosfera na stadionie w Warszawie tym razem nie przypominała jednak tej, z najważniejszych spotkań naszej kadry.

Krzysztof Kaczmarczyk
Trybuny podczas meczu Polska - Łotwa Twitter / Trybuny podczas meczu Polska - Łotwa
Biało-Czerwoni szybko objęli prowadzenie. Już w 7. minucie do siatki rywali trafił Przemysław Frankowski. Po zmianie stron gola dołożył Robert Lewandowski.

Więcej o meczu przeczytasz tutaj -->> Polska wygrywa na zakończenie roku

Równie szybko, bo jeszcze kilka godzin przed meczem, było wiadome, że na PGE Narodowym tym razem będzie mnóstwo wolnych krzesełek.

Zainteresowanie towarzyskim meczem z reprezentacją Łotwy nie było porywające, a fani zdecydowanie nie bili się o wejściówki pomimo, że były zdecydowanie tańsze w porównaniu z meczami o stawkę.

Zobacz, jak wyglądały trybuny -->> Tak nie był już dawno. Smutny widok na meczu kadry

Szpilkę kibicom wbił Tomasz Dębek, który na platformie X udostępnił nagranie. "Widziałem minuty ciszy, podczas których był lepszy doping" - napisał dziennikarz "Faktu".