Co za bramka Cristiano Ronaldo! Można oglądać w nieskończoność [WIDEO]

Al-Nassr w 14. kolejce Saudi Pro League podjęło Al Akhdoud i nie miało problemów z odniesieniem pewnego zwycięstwa. W drugiej połowie przepięknym trafieniem popisał się Cristiano Ronaldo. Klasa!

Małgorzata Boluk
Kapitalna bramka Cristiano Ronaldo Twitter / Polsat Sport / Kapitalna bramka Cristiano Ronaldo
Niedawno zdobywał bramki w eliminacjach do Euro 2024 i wywalczył z Portugalią awans na mistrzostwa, a teraz przeniósł świetną dyspozycję strzelecką na ligę saudyjską. Cristiano Ronaldo ma na karku już 38 lat, a nie przestaje zachwycać!

Próbkę swoich niemałych umiejętności zaprezentował w piątkowym starciu z Al Akhdoud. Al-Nassr zwyciężyło 3:0 i był to dla gości bez wątpienia najmniejszy wymiar kary. Zespół CR7 na bramkę rywala oddał aż siedemnaście strzałów.

Wynik meczu otworzył w pierwszym kwadransie Sami Al-Najei, a w drugiej połowie show skradł Cristiano Ronaldo, który w ciągu trzech minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim jego druga bramka. Al-Nassr ruszyło z kontrą, pierwsza próba miejscowych zakończyła się niepowodzeniem, ponieważ świetnie zachował się w bramkarz Al Akhdoud, ale piłka po interwencji golkipera wpadła wprost pod nogi CR7.

Portugalczyk znajdował się wówczas w okolicy trzydziestego metra i zdecydował się na efektowny lob. A po tym golu ręce same składały się do oklasków!