Aymeric Laporte oszalał! Niewiarygodny gol w meczu Al-Nassr z Interem Miami

Towarzyski mecz Al-Nassr z Interem Miami miał być jednocześnie pojedynkiem Cristiano Ronaldo z Lionelem Messim. Żaden z nich jednak nie gra, więc show postanowił skraść Aymeric Laporte, który zdobył bramkę po uderzeniu z własnej połowy.

Tomasz Galiński
Aymeric Laporte strzelił niewiarygodnego gola z własnej połowy w meczu z Interem Miami Twitter / Screen / SSC Sports / Na zdjęciu: Aymeric Laporte strzelił niewiarygodnego gola z własnej połowy w meczu z Interem Miami
Miał być hit, a wyszło co najwyżej średnio, bo w meczu Al-Nassr z Interem Miami nie zagrał ani Cristiano Ronaldo, ani Lionel Messi. Jeden i drugi narzekają na kontuzję i nie zdążyli się wyleczyć, choć Argentyńczyk znalazł się na ławce rezerwowych.

Więcej powodów do zadowolenia miał jednak Ronaldo, bo jego koledzy od samego początku rzucili się na rywala. Po dwunastu minutach na tablicy wyników było już 3:0.

I tego trzeciego gola strzelił wspomniany już Aymeric Laporte. Al-Nassr miał rzut wolny wyraźnie na własnej połowie. 29-latek długo się nie zastanawiał, kopnął i trafił idealnie. Broniący dostępu do bramki Interu Drake Callender nie zdążył wrócić i piłka wpadła do siatki.

Nie dało się tego uderzyć lepiej. Zresztą już w momencie strzału jeden z zawodników Interu złapał się za głowę, bo wiedział, że tak to się skończy.

Strzelanie rozpoczął już w 3. minucie Otavio, a drugą bramkę zdobył Anderson Talisca. Natomiast to trafieniu Laporte będzie mówiło się najwięcej.