Kabaret na boisku. To trzeba zobaczyć

Do rzadko spotykanych scen doszło podczas jednego z meczów 3. ligi tureckiej. Między dwoma zawodnikami Trabzonsporu doszło do nieporozumienia, co skończyło się prostą stratą bramki.

Szymon Michalski
kuriozalny gol w lidze tureckiej Twitter / beIN SPORTS Turkiye / kuriozalny gol w lidze tureckiej
Niższe klasy rozgrywkowe mają to do siebie, że czasami potrafią zaskoczyć. Tak też było w ostatnim meczu 3. ligi tureckiej, w której mierzyły się ekipy Corendon Alanyaspor i Trabzonspor.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 3:1. Po zakończonym meczu więcej niż o samym wyniku mówiło się o tym, co wydarzyło się na boisku w 38. minucie.

Wtedy to doszło do nieporozumienia w szeregach Trabzonsporu. Bramkarz gospodarzy, rozpoczynając nową akcję, zagrał do swojego obrońcy. Ten jednak z niezrozumiałych powodów... przepuścił piłkę.

Szybko wykorzystał to przeciwnik, a dokładniej Oguz Aydın. Turecki zawodnik urodzony w Holandii bez większego namysłu posłał futbolówkę do pustej siatki (wideo z tej akcji możesz zobaczyć na końcu artykułu). Dodajmy, że ten sam zawodnik 20 minut wcześniej otworzył wynik meczu.

Drużyna Trabzonsporu będzie chciała o tym spotkaniu jak najszybciej zapomnieć. W 73. minucie przegrywała już 0:3 i jej szanse na wywiezienie z terenu rywala jakichkolwiek punktów znacznie zmalały. Na otarcie łez gościom pozostało trafienie Nicolasa Pepe na 1:3.