Euro 2024 - baraż. Walia - Polska. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

We wtorek Polacy zagrają o udział w mistrzostwach Europy 2024. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Walia. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

Euro 2024 - baraż. Walia - Polska. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2]

Po imponujących zwycięstwach w półfinałach baraży, Walia i Polska zapewniły sobie miejsce w decydującym meczu o awans na piłkarskie mistrzostwa Europy. Walijczycy wygrali z Finlandią 4:1 na własnym terenie w Cardiff, z kolei Polska z łatwością pokonała Estonię 5:1, grając przed swoimi kibicami.

Teraz, w Cardiff, obie reprezentacje staną naprzeciwko siebie, aby rozstrzygnąć, która z nich pojedzie do Niemiec na wielki turniej. Polacy dwukrotnie mierzyli się z Walijczykami w Lidze Narodów w 2022 roku i wówczas oba te spotkania wygrali. Jak będzie tym razem?

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:45. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1.

Walia - Polska w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Walia - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP, na stronie sport.tvp.pl i na platformie Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Walia - Polska: 26.03.2024 (wtorek), godz. 20:45. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1. Stream online: Pilot WP, sport.tvp.pl, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty