Karygodny błąd. Manchester United nie miał litości w hicie [WIDEO]

Obrońca Liverpoolu sprezentował piłkę Bruno Fernandesowi. Filar Manchesteru United długo się nie zastanawiał i strzałem z kilkudziesięciu metrów znalazł drogę do siatki.

Rafał Szymański
strzał Fernandesa Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: strzał Fernandesa
"The Reds" idą niemal łeb w łeb z Manchesterem City i Arsenalem w wyścigu, którego stawką jest mistrzostwo Anglii. W niedzielnym szlagierze na Old Trafford strzelanie rozpoczął skrzydłowy Liverpoolu, Luis Diaz.

Po zmianie stron Manchester United ruszył do ataku. W 50. minucie nie popisał się Jarell Quansah. Młody obrońca w ostatniej chwili zmienił zdanie i zamiast napędzić akcję Liverpoolu, próbował rozegrać piłkę na własnej połowie.

Quansah przekazał piłkę Bruno Fernandes, a ten kątem oka zauważył, że Caoimhin Kelleher jest wysunięty z własnej bramki. Kapitan "Czerwonych Diabłów" w tej sytuacji nie musiał się długo zastanawiać i oddał strzał z koła środkowego boiska. W ten sposób przelobował bezradnego golkipera.

Trafienie Fernandesa było ozdobą spotkania, ale efektowną bramkę z dystansu zdobył również Kobbie Mainoo. Skórę Liverpoolowi uratował Mohamed Salah uderzeniem z rzutu karnego. Rywalizacja Manchesteru United z ekipą Juergena Kloppa zakończyła się niespodziewanym remisem 2:2.