Katastrofa Rakowa w dwóch aktach. Czerwona kartka, potem gol w końcówce [WIDEO]

Raków Częstochowa nie zdołał wygrać z Górnikiem Zabrze, a wpływ na to na pewno miała czerwona kartka, którą obejrzał Giannis Papanikolau. Grek zobaczył ją w dość kuriozalny sposób, a potem jego drużyna przegrała z zabrzanami.

Kuba Duda
Kuba Duda
Katastrofa Rakowa Częstochowa Twitter / Canal+ Sport / Katastrofa Rakowa Częstochowa
Obecny sezon nie jest dobry w wykonaniu Rakowa Częstochowa, a przecież zaczął się świetnie i do pewnego momentu wyglądał naprawdę imponująco. Jednak obecnie nie ma już czego zbierać z ciekawego startu, a pod Jasną Górą raczej wyczekują już końca rozgrywek.

Ekipa prowadzona przez Dawida Szwargę nie gra może bardzo źle, ale wyniki nikogo nie satysfakcjonują. Kolejny beznadziejny rezultat przyszedł w piątek, gdy Medaliki przegrały u siebie z Górnikiem Zabrze 0:1 po bramce w doliczonym czasie gry.

Na wagę zwycięstwa dla Górników strzelił Sebastian Musiolik, który jeszcze niedawno występował w barwach Rakowa i właśnie dlatego jego radość po golu była mocno stłumiona. Natomiast faktem jest, że dzięki temu zabrzanie są obecnie nad Medalikami w ligowej tabeli.

Można tylko gdybać, jak zakończyłby się ten mecz, gdyby nie to, że w 58. minucie z boiska wyleciał Giannis Papanikolaou. Pomocnik mistrza Polski zaledwie pięć minut wcześniej obejrzał pierwszą żółtą kartkę, a ta druga przyszła bardzo szybko, ale była ewidentna.

Grek próbował strzału z przewrotki, ale zamiast piłki trafił w głowę Szymona Czyża. Gracz Górnika po tym starciu nie mógł kontynuować gry i został zmieniony, a Papanikolau po drugim upomnieniu udał się wprost do szatni. Potem jego koledzy przegrali spotkanie.