LM: Zobacz porażkę Wisły Kraków z APOEL-em Nikozja (wideo)

Wiśle Kraków nie udało się przełamać trwającej 15 lat niemocy polskich drużyn w drodze do Ligi Mistrzów. We wtorek Biała Gwiazda przegrała rewanżowy mecz IV rundy eliminacji z APOEL-em Nikozja 1:3. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem krakowian 1:0, więc do Champions League awansowali Cypryjczycy.

Maciej Kmita

APOEL odrobił straty w 29. minucie po samobójczym zagraniu Sergeia Pareiki. Na samym początku drugiej połowy składną akcję z bliska kolegów wykończył Ailton. Wisła odpowiedziała golem Cezarego Wilka, przy porażce 1:2 dawał jej awans do Ligi Mistrzów, ale marzenia wiślaków rozwiał w 88. minucie Ailton, który z uderzeniem półbrotu zaskoczył Pareikę.

Zobacz bramki z rewanżowego meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów APOEL Nikozja - Wisła Kraków (3:1):

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.