Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok na żywo, transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Śląsk Wrocław podejmie Jagiellonię Białystok w środę o 20:30. Transmisja TV, stream online. Zobacz, gdzie oglądać ten mecz na żywo.

Bruno Szafer
WP SportoweFakty / Jakub Piasecki

Mecz na żywo: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, transmisja TV, stream online

W środę o 20:30 we Wrocławiu Śląsk zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Mecz można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport i Eurosport 2. Stream online na platformach: NC+Go, canalplussport.pl i Eurosport Player. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Ekstraklasa LIVE: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Zespoły Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław nie zdołały znaleźć się w czołowej ósemce ligi i walczą o utrzymanie się w rozgrywkach piłkarskiej ekstraklasy. Obie ekipy zaczęły zmagania w grupie B od zdobycia ligowych punktów.

Jagiellonia Białystok mierzyła się z Górnikiem Łęczna i wygrała 2:0. Wynik meczu został ustalony jeszcze w pierwszej połowie. Bramki dla zespołu trenera Michała Probierza zdobyli Piotr Tomasik i Konstantin Vassiljev. Śląsk Wrocław zremisował swoje starcie z Koroną Kielce 1:1. Od 47. minuty podopieczni trenera Mariusza Rumaka musieli grać w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę zobaczył Jacek Kiełb i musiał opuścić boisko. Gola na wagę remisu zdobył Piotr Celeban.

W środę o 20:30 obie ekipy staną naprzeciwko siebie. Śląsk będzie miał za sobą własną publiczność, ale to Jagiellonia znajduje się wyżej w ligowej tabeli. Oba zespoły dzielą od siebie tylko trzy oczka.

Mecz na żywo: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok / 20.4.2016, 20:30 / Transmisja TV: Canal+ Sport i Eurosport2. Stream online: NC+Go, canalplussport.pl i Eurosport Player. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.