Newcastle United - Crystal Palace FC na żywo. Transmisja TV, stream online w internecie

Transmisję z meczu ligi angielskiej można oglądać w Canal+ Sport. Spotkanie Newcastle United - Crystal Palace FC będzie dostępne na platformie NC+Go i canalplussport.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz na żywo: Newcastle United - Crystal Palace FC. Gdzie oglądać transmisję TV?

Starcie Newcastle United - Crystal Palace rozpocznie się o 16:00 w sobotę 30 kwietnia. Liga angielska na żywo jest dostępna w telewizji i internecie. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport.

Newcastle United - Crystal Palace online. Gdzie oglądać transmisję internetową?

Stream online z meczu na żywo można obejrzeć na platformie NC+Go i canalplussport.pl. Usługi są darmowe dla wszystkich abonentów NC+. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Premier League na żywo: Newcastle United - Crystal Palace

Sobotni mecz będzie starciem zespołów z dołu tabeli. Newcastle United znajduje się na 19. miejscu i jest w strefie spadkowej. Crystal Palace zajmuje 16. lokatę i ma osiem punktów przewagi nad ostatnią bezpieczną pozycją.

Newcastle United w minionej kolejce mierzyło się z Liverpoolem i nie było faworytem tego meczu. Podopieczni Juergena Kloppa wygrywali już 2:0, ale w drugiej połowie stracili swoją przewagę, a Sroki wywalczyły bezcenny punkt w walce o utrzymanie.

Crystal Palace konfrontowało się z Manchester United. Czerwone Diabły otworzyły wynik meczu już w 4. minucie. W kolejnej odsłonie drużyna z Old Trafford zdobyła drugą bramkę i zapisały trzy punkty na swoje konto. Drużyna z Londynu nie oddała ani jednego celnego strzału w tym spotkaniu.

[b]Transmisja TV z sobotniego meczu na antenie Canal+ Sport.