Kasper Schmeichel przejdzie operację

U Kaspera Schmeichela stwierdzono przepuklinę. Bramkarz Leicester City przejdzie operację, być może będzie zdolny do gry po przerwie na mecze reprezentacji.

Karol Borawski
Getty Images

Schmeichel został zmieniony w drugiej połowie sobotniego meczu ze Swansea City (2:1). O urazie 29-letniego zawodnika poinformował menedżer Claudio Ranieri.

- Ma przepuklinę. W poniedziałek przejdzie operację. Chciał grać, ale poczuł ból i poprosił o zmianę. Przerwa potrwa cztery lub pięć dni, na następny mecz ligowy powinien być zdolny do gry - powiedział włoski trener.

Po trzech kolejkach Premier League Leicester City ma na koncie cztery punkty. Następny mecz ligowy mistrzowie Anglii zagrają po przerwie na mecze reprezentacji, zmierzą się wówczas z Liverpoolem (10 września).