Legia - Real: Ofoe pożartował z Bale'em. Klasa Walijczyka

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Bartłomiej Zborowski /
PAP / Bartłomiej Zborowski /

W przerwie meczu Legii Warszawa z Realem Madryt (3:3) Vadis Odjidja-Ofoe pożartował z Garethem Bale'em. Z pewnością o dwóch pięknych golach, które obaj zdobyli.

[tag=51525]

Vadis Odjidja-Ofoe[/tag] bez problemu mógł się porozumieć z Garethem Bale'em. Grał bowiem przez dwa lata w angielskim Norwich City, chociaż nie miał szans na spotkanie się na boisku z Bale'em, ponieważ tego już wówczas nie było w Tottenhamie Hotspur.

27-latek z Realu Madryt już w pierwszej minucie oddał przepiękny strzał sprzed pola karnego i można było być pewnym, że tego wieczoru ładniejszego gola już nikt nie zdobędzie.

Nic bardziej mylnego. Vadis Odjidja-Ofoe włączył się do wyścigu o bramkę meczu oddając kapitalne uderzenie sprzed pola karnego.

Wprawdzie Legia do przerwy przegrywała 1:2, to jednak Ofoe miał powód do żartów z Bale'em. Walijczyk wyraźnie miał na nie ochotę i nie pokazał rywalowi, że dzieli ich ogromna różnica w pensji czy wartości.

W drugiej połowie Legia najpierw wyrównała, a później wyśmienitym strzałem popisał się Thibault Moulin. Jednak jego bramka była mniej spektakularna niż trafienia Bale'a i Ofoe.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Czy Ofoe był najlepszym zawodnikiem Legii Warszawa w meczu z Realem?